• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same mjenjac

Bajo2003

Novi član
Tu od
18 Pro 2019
Poruka
5
Pozdrav, nedavno sam kupio same silver 100.4 2002g. Zracno hladenje. Imam problem da nekada kada se ugrije necu u rikverc, upali mi se lampica servis, i jos jedna kao da ulja fali, pa me zanima gdje i koje se ulje sipa, iza kod poteznice ima mjerac koi kada ga izvadim je ispod minimuma, pa ako neko zna molim za pomoc
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,578
Ulje bi trebalo zamijeniti a ne samo dolijati. Također i filtre ulja hidraulike.
Ide Akros Multi F 10W-30.
 

Bajo2003

Novi član
Tu od
18 Pro 2019
Poruka
5
Svakako imam u planu da zamjenom sva ulja i filtere, koliko ulja ide i gdje se sipa na njemu??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,578
Ne znam točno za Silvera, no moj ima čep na poklopcu hidraulike.
Pogledaj negdje na zadnjem kraju...možda tam gdje je šipka?
 

Bajo2003

Novi član
Tu od
18 Pro 2019
Poruka
5
Pozdrav evo me ponovno, ulje sam promijenio kao i filtere od hidraulike i dalje mi se događa problem kada se traktor zagrije nece da ide u rikverc, dali je mozda koji senzor otisao ako ga ima molim pomoc
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
Pa ne mora biti da je senzor otišao, moguće da nešto nije u redu, senzor to očitava i neda mu u rikverc.
Zovi majstora koji radi SDF i koji ima dijagnostiku neka očita vrijednosti, neisplativo je na slijepo bacati novac, mijenjao sam na JD senzor od 400kn koji nije bio problem pa sad imam dva ispravna doma.
 

Najnoviji postovi

Na vrh