• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same RUBIN 150

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Nazovi 091 506 7845, čovjek je vlasnik jednog, pa ga zamoli za informacije iz prve ruke.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
To je onaj model s full powershift mjenjačem.
Traktor je ispred svojeg vremena, ali i s problemima nedorađene elektronike.
Na modelu 150 nebi trebalo biti previše problema s mjenjačem, a niti s motorom, jer je isti model i 190, ali tam je znalo biti problema s motorom, i s getribom radi većeg momenta.
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Pa tog se i bojim, iako sam zetor fan i najradije bi kupil zetora, malo me muči omjer cjene i snage, kad pogledaš realno noviji modeli zetora i to ovi iznad 80ks su skuplji nego drugi traktori. E sad kvaliteta je problem, tj možda i nije ali kaj ak se bude to kvarilo onda opet nula bodova. Nemora bit nužno rubin ali baš lijepo i močno zgleda traktor, a cijena nije uopče velika za takav stroj... zato bi volel čuti mišlenje z prve ruke..
 

Franjo510

Novi član
Tu od
17 Ruj 2023
Poruka
7
Pozdrav svima novi sam na forumu.
U planu mi je kupiti baš ovaj traktor Same rubin 150 2003 godina.
Ima li neko više iskustva i informacija o tim traktorima kakvi su to motori mjenjači hidraulika. Čuo sam da imaju problema sa klimom?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Da si samo malo pročital nasel bi temu u kojoj se o tome pisalo, a možda i odgovor na svoje pitanje

 

Franjo510

Novi član
Tu od
17 Ruj 2023
Poruka
7
Pozdrav, ništa ne piše o mjenjaču koju je specifičan. A bogme ni o klimatizaciji. Čitao sam ja to sve prije nego li sam se prijavio 😃

Više mi nemate ništa odgovoriti? Tema o tim traktorima uopce nije proširena. A koliko sam vidio za sve ostale poprilicno je široka. I sad je problem što bi neko dao još neku dodatnu informaciju o tim traktorima
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Pisal je nekaj o mjenjacu kolega ZJ.
Ja nemam pojma o tome, tema je mala jer sudeči po tome ima malo forumaša takav traktor.
Možda se javi ko
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Tih traktora u HR se da na prste izbrojiti. Je, lijep je na oko.
Postavi si pitanje ima li ga tko popraviti, ima li dijelova, po kojoj cijeni i u kojem roku? Ipak mu je tek 20g.
Radije bi gledal Fendta, Dajca, Deerea, New Hollanda, kojih ima puno i koje ljudi poznaju i možeš lakše dobiti savjet.
Već ovo da ti nitko nije odgovoril na pitanje je dovoljan znak.
 

Franjo510

Novi član
Tu od
17 Ruj 2023
Poruka
7
Teško baš da niko ne zna o tome traktoru jer isti mjenjac je u Same rubin, lamborghini champion, hurlimann H sx i na Deutz fahr agrotron L seriji. A u ostalom same titan ima isti taj mjenjač samo prilikom saltanja reverzera mora se stati jer nije sinkroniziran.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh