• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

N

nejc

Guest
je 14 col, prodajal jih je pa SIP, sam delali jih pa niso v SIPu. Dober plug je
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
nejc kaže:
je 14 col, prodajal jih je pa SIP, sam delali jih pa niso v SIPu. Dober plug je

Gdje su ih radili ako nisu u SIP-u?
 
N

nejc

Guest
ne vem, sip je kupu ta plug nekje, i pol je gor limal svoje nalepke. Isto je za sejačice
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
SAME - prevelika je slika pa sam stavio link
Obrisan neispravan link.
Ovaj izgleda malo bezveze!
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
evo starog explorera top II 90 ks ...

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

a evo i jedan video...
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Moj bratič ima isto taj Same 90 .
Ima problema sa turbinom od hlađenja motora , kvare se ležaji dosta često , ponekada dva puta u godini dana.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
koliko ja znam,ovaj se nije kvario...a nije on puno star, ima tri godine...ok je traktor...da je meni takav...
evo baš sam sad bio na toj njivi gdje je on oro..morat ču ga opet zvat da i potanjura,jer za 539 to nije zdravo tanjurati...a ni za moje kosti...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e ljudi danas sam kupio same diamond 265!!!i još uz njega i vučenu tanjuraču!najozbiljnije,nije šala!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
evo dokaza,da vidite da ne lažem... :lol:,a nažalost tanjuraču ne mogu stavit nešt mi neče dropshot... 8)
:arrow: Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Pa mogao si onda i Fendta 936 uzet , razlika u cijeni je samo par kuna tako da mislim da si se prešao u kupnji :wink:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma htio sam ja fendta,ista je cijena,oko 150 kuna,ali brat navalio na samea i gotovo,reko ajd dobro...ja ču sebi kupit ionako john deera... :lol:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja sam najmlađi na forumu pa si ne kupujem takve igračke, što je vama?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
pa to sam kupio malom bratu za Uskrs,ali i da sam sebi kupio.šta ima veze,pa to je čisto iz ljubavi prema traktorima..a planiram se bavit skupljanjem tih modela,baš su interesantni,jel da ratarko?
 
R

Ratarko

Guest
Normalno da su super :D

Neki dan došao neki klinjo kod mene i nosi JD sa prikolicom u ruci .
Reko , `VAMO DAJ TRAKTOR KLINJO
Imao je sreče što je bio u mjerilu 1:87 a moji traktori su u 1:32 , hehe

Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e john deere u mjerilu 1:32 je oko 200 kn...a onda možeš uzimati sve priključke u tom omjeru i oni pašu na traktor,zar ne?
 
R

Ratarko

Guest
Puno je 200 kn , moji su svi bili 120 kn u mjerilu 1:32.
Naravno traktori u tome mjerilu imaju i sve vrste priključaka pa možeš i posebno kupovati priključke i odgovarati če po dimenzijama.
 
R

robert

Guest
evo malo mojih oldtimera :lol:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
Na vrh