• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sasave cijene domacih "proizvodjaca" polj. strojeva

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,674
Dobro ti je rekel ovaj u Gramipu. Cijena se uvijek prilagođava kupovnoj moći tržišta...na (našu) žalost

Malcer 55kn160 u trgoagenciji 15700.. u gramipu direkt 17i nesta tis...dok u samom Sisku i okolici isti model od 18-20000tkn..
Katastrofa
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Nazovi i Hidrospoj Sohora u Vrb. Pavlovcu.
 

foler

Član
Tu od
17 Lis 2014
Poruka
434
Sve su to lopine. Pogledajte cijene masina na allegro.pl i ostalim poljskim oglasnicima...
Da idem pehaka po to isplatilo bi mi se.
A kada zastupniku u hrv posaljem upit nikada odgovora.
Nisam nasel nofce na livadi....

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,674
Imao je i on dosta naturiranu cijenu, isto nekih 1000 kn vise od trgo agencije..pa sam ga tamo i uzeo na kraju.
Otisla mi rucica na 6340 od zmigavca/svijetla..u ducanu u sk to dodje 160 kn... u trgo agenciji 80...mi smo opcenito kao grad u banani sto se tice samih dijelova...kamoli ici stroj neki uzeti.
 
Na vrh