• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

sava

S

sava

Guest
Jesam jedan od najmladjih na forumu ali sam po godinama jeda od naj starijih
Zovem se Sava i iz Zmajeva sam kod Novog Sada.Imam 40 god.ali imam i naslednika koji ce da vam parira uskoro.
Od makina ima svasta
YTO 1204-90
IMT5106
IMT539
TD6206
ZMAJ 161
OLT 6reda
6 prikolica od 4t. do 17t.
panonija zitna zahvata 3metra
agromehanika 600 lit. i da ne nabrajam dalje sitnu mehanizaciju.
slike cu postaviti samo da mali sredi USB card reader.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
znaci kazes da trosi manje od YTI-ja a ovo sta se tice gluvoce zanm jer imamo 577 a koji sam par puta orao i tenjurao tako da znam sta ja IMT po tome pitanju..
 
S

sava

Guest
ne YTi je manji potrosac ne prelazi kod nas na crnici iliti karbonatni cernozem 18 lit. u oranju
 
S

sava

Guest
757.3 i divlju svinju 4x30 zahvata(neznam kako se zove taj plug)
 
S

sava

Guest
5 meseci ali vec ima natucenih 400 sati samo oranja ovi iz servisa hoce mi ukinuti garanciju na 6 meseci.
 
S

sava

Guest
na yto nisam imao nikakvih kvarova ali imt 5106nije za nekog ko ga ne poznaje to se kod nas zove veciti traktor,nemos ga prodati nikom malo je sklon kvarovima.
sala mala ako ga uradis za sebe ond je ok i nemas nekih problema inace snaga mu zavisi od motora od 105-110 ks. :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
sava kaže:
na yto nisam imao nikakvih kvarova ali imt 5106nije za nekog ko ga ne poznaje to se kod nas zove veciti traktor,nemos ga prodati nikom malo je sklon kvarovima.
sala mala ako ga uradis za sebe ond je ok i nemas nekih problema inace snaga mu zavisi od motora od 105-110 ks. :)
ali ja mislim da je IMT bolji od YTIja..IMT je nepoderiw....njega samo tiras i tiras dok se ne razleti a dok se razleti generalku slozis sam i tiras dalje.. :?: :?: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dobrodošo, ma IMT-ei su ti zakon, daj stavi slike čim prije!
 
Na vrh