• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Savjet oko odabira jeftinog motornog trimera

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Gledam u Pevexu jeftinije trimere pa me interesira ima li tko iskustava s MTD i AL-KO trimerima?
Treba mi za vikendicu, ne za svakodnevni rad. Jel to vrijedi išta?
 

dzeno1111

Novi član
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
3
Ima po fb za 150/200 KM-100€, barem kod nas u Bosni. Demon, straus austria kineski trimeri. Meni je se pokazao dobro ima 3,4 godine da je kod mene. Samo sto trese, otrnu ruke poslje sat,sat i po rada. Ali uzimati pauze neke i udri.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Našao i ovaj Einhell za 999 kn, ima li bolja opcija od toga za te novce?

 

dzeno1111

Novi član
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
3
Ako neces puno raditi sa njim valja svaki. Kinez je to svaki. Ima malo bolji ima malo losiji. U 5 deka je sve to. A einhell postaje sve bolja i bolja marka. Malo bolji kinez 😁
 

VikendSeljacina

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2010
Poruka
203
Često vikendaši pitaju koji trimer kupiti za pokositi malo oko vikendice, a dežurni stručnjaci uvijek preporučuju samo poznate marke koje koštaju po par tisučica.
Da nije uvijek potrebno kupiti skupu i poznatu marku mogu dokazati svojim primjerom.
2014. godine kupio sam trimer Einhel Bavaria BBC 43 za 799,99 kn.
Okolni stručnjaci su se zgražali kako sam bacio novac, a moj trimer kosi i kosi.
Pred istek garancije sam prijavio da slabije vuče i dobio zamjenu membrana frgića.
2018. g. sam kupio set membrana u lokalnom servisu za 80 kn i zamijenio ih za cca 15 min.
Prema podacima sa vrećice sam potražio na Ebayu i našao te iste membrane za par dolara i kupio ih za rezervu.
Trimer ne štedim,ne pazim, gasi se samo dok točim gorivo, preko zime ne praznim gorivo iz rezervoara, u novoj sezoni nastavljam kositi sa starom mješavinom.
Prije ove sezone sam iz čiste znatiželje skinuo auspuh da vidim ima li gareži od 4% iNa dvotaktola i ugodno se iznenadio čistoćom.
U glavu trpam LIS 2, ne zato kaj je netko preporučio nego zato kaj je imam pri ruci.
Uvijek upali bez problema bez obzira hladan ili vruć.
Ako sutra zariba mašina meni se isplatilo i kupujem opet takav jeftini.
Kad kupujete trimer važno je da ima pisanu garanciju, da postoji pristojan ovlašteni servis i da ne precjenjujete svoje potrebe.
Straus ima šogor, radi sa njim kao i ja sa Einhelom, dere ga nemilosrdno.
Nikakvih problema nema bez obzira kaj je jeftin trimer.
 
Na vrh