• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Savjeti pri kupnji vinograda

Miroslava

Novi član
Tu od
10 Stu 2022
Poruka
7
Jos je u procesu ali vec se moze proci kroz teren, rezu lijane od loze, siprazje, manje drvece, a vece drvece ostaje. Preporucam ih. Nekoliko je ogromnih hrpa granja koje treba zapalit kad se rasusi malo. Kad vec mogu paliti i kako?
Zica je najveci problem jer smeta alatu, nju ja rezem i micem kad stignem.

 
Posljednje uređivanje od moderatora:

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
581
Slažem se da je žica najveći problem jer smeta alatu i prolasku. Oni to sve ručno riješavaju? Mislim, trimer/motorka, a ne traktor, malčer, i slično?
 

Miroslava

Novi član
Tu od
10 Stu 2022
Poruka
7
Rucno, s manjom Stihlovkom i sa Stihl fs 561 c-em, motornim cistacem, on ide kao noz kroz maslac kroz one zapletene lijane. Najvise vremena im, kazu, ode na skupljanje granja na hrpu jer je teren na nagibu. Sve je lako na ravnom, tu i malcer i sva cuda mogu pristupiti, ni zica im tada ne bi bila problem, lako se ona makne, samo treba malo vremena. Koga god sam zvala, pitao bi prvo za konfiguraciju terena.
 

Najnoviji postovi

Na vrh