• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šejn

  • Temu pokrenuo Šejn
  • Datum prvog posta
Š

Šejn

Guest
Veliki pozdrav svima,drago mi je da sam nasao ovu stranicu,i da cete me prihvatiti u svom drustvu. Evo nesto malo i o meni za pocetak.Rodjen sam u BIH tacno u Sanskom Mostu,gdje i sada zivim.Ljubitelj sam od malena poljoprivrede i trenutno mi je to neki mali hobi,ali bi zelio u buducnost da napravim neki biznis od toga.Trenutno radim kao Call agent i ozenjen sam imam troje djece i sretan sam.
 
Š

Šejn

Guest
Oi imao bi par pitanja uvezi bijeloga luka pa ako ima ko da mi malo objasni kako se sije i koliko daje od jedne kile usijanog luka.koje su mu mane i prednosti.Uveliko hvala unapred
 
Š

Šejn

Guest
Razmisljao sam da posijem 1 dulum bijeloga luka pa me zanima koji bi bio adekvatan za prodaju i kako se krecu cijene.dali ima ko otkupljuje,i koliko mi treba sjemena za taj dulum ako neko zna molim za savjete kako i sta jer to nisam nikad radio a imam volju i zelju.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša........:icon_pidu::icon_pidu:
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Dobro doso zemljace , sto se pitanja tice , nisam strucnjak ali mislim da ti treba od pet do deset kila sada za jedan dulum posaditi bijelog luka , sve ovisi o tome koliko je krupan sto krupnije to ga vise ide ali i urod dobijes bolji .
E sad najbolje ti je za sjeme birati neku nasu autohtonu sortu nemoj kineski , taj ne grize !
 
Š

Šejn

Guest
Dobro doso zemljace , sto se pitanja tice , nisam strucnjak ali mislim da ti treba od pet do deset kila sada za jedan dulum posaditi bijelog luka , sve ovisi o tome koliko je krupan sto krupnije to ga vise ide ali i urod dobijes bolji .
E sad najbolje ti je za sjeme birati neku nasu autohtonu sortu nemoj kineski , taj ne grize !

hvala na savjetu malo je tesko naci domace sjema ali nije nemoguce,hvala na dobrodoslici
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
hvala na savjetu malo je tesko naci domace sjema ali nije nemoguce,hvala na dobrodoslici

Je malo teze , medjutim po hrvatskoj ima jos uvijek za naci domaceg bijelog luka pa ako se mislis ozbiljno s tim baviti isplati se potruditi !
 
Na vrh