• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem semering 32x54x10

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
dečki ako može mala pomoć možda tko ima ili zna gdje se može kupiti ovakav semering,vele mi da u hrvatskoj ne pa jeli to moguće ajmo znam da će te ga izvući odnekuda 32x54x10:(
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
varaždin gumiimpex naprave ti po mjeri. nazovi i pitaj.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Kaj tu ne postoji mogučnost kemijanja?
Ono, da se koristi unutarnja ili vanjska dimenzija koja je problem za preurediti, a ona druga da se preuredi?
Manje brige drugi put kad bude trebalo mjenjati.
Ustvari, za kaj ti je to?
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Kaj tu ne postoji mogučnost kemijanja?
Ono, da se koristi unutarnja ili vanjska dimenzija koja je problem za preurediti, a ona druga da se preuredi?
Manje brige drugi put kad bude trebalo mjenjati.
Ustvari, za kaj ti je to?

a od nekog auta diferencijal to je na banzeku
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Onda možda kakvi auto dijelovi, a ako ne onda preinaka.
Ili vanjski veči za 1 mm (ima u Trgoagenciji) i obrusiti gumu dole i malo pripaziti kod nabijanja uz obaveznu upotrebu diht mase ili vanjski da je odgovarajuče mjere pa malo pogladiti kod tokara unutarnji na manju mjeru (isto ima u Trgoagenciji)
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
za sada zahvaljujem probam sutra zvati da mi naprave par komada po mjeri, ako budu preskupi onda slijedim po muhaničarovom naputku :drink:
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
semering pronađen 32x54x8 malo uži ali valjda će služit neko vrijeme hvala svima na pomoći
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nebi se kladil u to a nemoj ni ti preporučujem toplo.:icon_e_wink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh