• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seminari za uzgoj puževa

  • Temu pokrenuo branko_prsec
  • Datum prvog posta
B

branko_prsec

Guest
Da li netko zna dal postoje seminari za uzgoj puževa, gdje se održavaju točno? zanima me područje Zagreba.
Ima li koja farma u blizini? I da li se može doći pogledati te farme?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Da li netko zna dal postoje seminari za uzgoj puževa, gdje se održavaju točno? zanima me područje Zagreba.
Ima li koja farma u blizini? I da li se može doći pogledati te farme?

Dobro došel na forum. :partyman:
Napiši par riječi osebi. Netko tko zna to kaj te zanima, prije i lakše ti bu pomogel ak zna nekaj o tebi. :finga:
 
B

branko_prsec

Guest
imam 47god.i pokušal bi suzgojem puževa inače sam iz okolice Zeline imam zemljište idobru volju ali nemam nikakvo predznanje.Zato mi treba edukacija, a najviše bi mi pomoglo kad bi vidio neku farmu uradu.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ima , (bila je) farma puževa u gornjoj stubici ..lokacija "polja " je točno u podnožju raspetog Matije Gubca , uz cestu samci -gornja st.
Ne znam da li još uvjek "radi" .. nije daleko da se odvezeš do tamo .
Nađi na forumu člana željko (mislim da se tako zove) , on je tamo iz tog kraja možda on zna više .
 
Na vrh