• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Sijaćica olt-18

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
prodajem sijaćicu OLT 18 redi,može zamjena za rotacioni skupljač sijena ili običnu prikolicu 2 osovine,cijena za got.500 eura,informacije na p.p ili 095 567 7838,sliku ne mogu staviti jer me štreca imageshack,na upit pošaljem mailom
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
917
De reci u kakvom je stanju i dali je istina da može sijat samo kupovno i očišćeno sjeme?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Je malo je osjetljiva na čistoču ali večina se žita čisto izradi pa nema velikog štopanja,markire nemam,nekih dijelova od njih imam ali to bi trebalo malo ravnati,drljaču nema, ima onaj ram iza na koji se stave lanci ili zubci,kotaći su napred,evo valjda bude uspijela slikica.,

Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Još uvijek je u ponudi sijačica,može zamjena za običnu prikolicu 2 osovine ili SIP prikolicu za sijeno,cijena za gotovinu 3500kn,informacije na pp ili 095 567 7838
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Je malo je osjetljiva na čistoču ali večina se žita čisto izradi pa nema velikog štopanja,markire nemam,nekih dijelova od njih imam ali to bi trebalo malo ravnati,drljaču nema, ima onaj ram iza na koji se stave lanci ili zubci,kotaći su napred,evo valjda bude uspijela slikica.,

Uploaded with ImageShack.us
može zamjena za sjetvospremač do 2,5m ili obična prikolica 3 tone nosivosti
 

Najnoviji postovi

Na vrh