• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Sijalica za kukuruz

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Kupujem običnu mehaničku dvorednu sijalicu za kukuruz, da je relativno dobro stanje i da nije skupa:icon_weed:

Karlovačka županija dolazi u obzir

Ponude tu ili na mob 098/284545

Hvala
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
jel si kupio?imam ja,jako malo radila i u dobrom stanju.limene kutije za kukurz ...
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
ajd poslikam iduci tjedan ak nije presa?sijacica je oltova. a do koliko novaca kupujes?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Ma nije preša, do proljeća ću valjda nešto nać. Po pitanju novaca, sve ovisi o stanju sijalice.
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
ok.budem ju izvadio iduci tjedan van jel ju moram oprat zato sta vec par godina neradim s njom pa ima prasine na njoj...
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
evo slike,sijacica nije nigdje trula i prodajem je zato sta mi vec stoji 5 godina.imam i onu knjizicu od nje,godina je 1986...
ynm0.jpg

390i.jpg

hups.jpg

xiuo.jpg

52pe.jpg

nf91.jpg

3mw0.jpg

cijena je 2200 kn.
 
Na vrh