• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Silvija

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma daj, ne propadnu svi - propadne samo prateča infrastruktura - proizvođači. Distributeri sadnog materijala se fino opernate, pa kad osjete titanikoizaciju fino se prebace u novu promovizaciju novovisokoprofitabilne kulture i opet traže novu infrastrukturu - nove pušhovere. Koji će objeručke prigrliti mogućnost ho-ruk zarade.

Evo, ja mogu prodati bijeli luk po pedeset kuna kilu. To je izvrsno, jel, za oduševiti se!
Ono šta me spušta ko marica sa koke je činjenica da ga mogu kroz cijelu sezonu prodati jedne tačke uvrh glave.


Curo, dobrodošla u klub pesimista, ne brini, svi mi ovdje optimistično svake godine isponova radimo isto - entuzijastički preoravamo i sijemo i veselimo se novoj sezoni. I preživimo. :icon_wink:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,717
Nemojte je obezhrabljivati, nova je forumašica i novopečena poljoprivrednica. Svakome (svakoj) je potrebna podrška kad je u nečemu nov (nova). :(emo):

A i nije tema.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
ma kako poticati izravnu konkurenciju ....bolje nek ide u politiku(ako ima želudac)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ma ništa ti ne brini Silvija, radi, sadi, trudi se, drži do kvalitete i roba će sama nać put do kupca. Svi mi svake godine plivamo na vagi ustati ili odustati, ali opet se svake godine sije,sadi, ulaže, bere, kombajnira, ugl. uz malo sreće dade se neka kuna i uprihoditi u kućni buđer ako ništa drugo. Mana svega toga ti je da velika većina poćetnika vidi samo izlaznu cijenu, a dok ih lupe ulazni troškovi tada teku suze i peglaju se kartice! Vjeruj mi, bio, vidio, okusio i sa kakvim takvim plusom isplivao!
 
Na vrh