• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

siniša

  • Temu pokrenuo siniÅ¡a
  • Datum prvog posta
B

BAGERISTA

Guest
E siniša vidin traktorič,,,očuvan i uredan,,,,:supz:
ovo si ti radija grijač,,,na njemu,,i kako si zadovoljan (lakše pali),jer bez njega na niskim temperaturama je bilo sigurno belaja.....:?:
 
B

BAGERISTA

Guest
Taj traktor si odmala uzeja,,,ili ga imaš duže vrime...........:!:je bio u ovakvom stanju,,,ili si ga sređivao..
A lakše mu je sigurno........pogotovo debelo ispod nule..:rolleyess:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Taj traktor si odmala uzeja,,,ili ga imaš duže vrime...........:!:je bio u ovakvom stanju,,,ili si ga sređivao...

Neznam u kakvom je bio stanju pre?,,, al se sjećam da je krajem 2008 doveden u tip-top stanje sa strane g. Filipan , najboljeg majstora za TV!:supz:
Meni se jako sviđa ta kombinacija boja, crna/limun žuta...:supz:
I sve pohvale za sadašnje stanje TV-a, i kako je očuvan i održavan.

pozzz joe!:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači i jedan i drugi,,,su dobro održavali,,mada on i danas održava.................:prayer::prayer:skidam kapu..:supz:
A konbinacija boja je odlična,,,mada meni isto ljepo izgleda i sa zelenom...
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav moj prijatelju PRAVI!!! ...

., svi TE falidu pa moram i JA!., kako si i sam rekal?, ralicu si sklepal na brzinu., ALI, sve je bolje od lopatanja., tako DA!., super za prvu ruku! ...
., strojčić ko bombončić!, a vidim da je i grijač prikalemljen!, moraći i ja jednoga denut gori NE?!.- ... ., zač bi VI imali a ja NE? ...
., fala TI za super sličice! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo - čujemo - vidimo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema se ča reč,,,,nego neka dela bez greške,,,,,,,,:prayer:,,mada je u dobrim rukama,,,jer se vidi sa slika,,,,,,,,..
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidim kod tebe isto čiščenja,,tomo odradija ko veliki:mrgreen:,,pa poslje toga uživancija,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen:,,neka,,neka,,,malo triba i rastrčat se,,,,,....
 
B

BAGERISTA

Guest
Čistiš ga ti rivaš,,,,,cilo vrime,,,,,a vidim i pada,,,,ne staje.....
Toma riva ko veliki,,,,nema greške:p:p
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Uživancija malo se zezat traktorom i snjegom, jel Siniša?
Vidim napravila se ralica na brzinu, ipak je bolja od lopate.
 
Na vrh