• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Siska

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
Zovem se marin iz Pazina sam i ovih dana sam slučajno naišao na vaš forum i jako je interesantan makar nisam neki poljoprivrednik ali imam dosta pitanja a možda i odgovora. Imam 23 godine studiram vinarstvo u poreču a inače sam skoro pa profesionalni muzičar. Bavimo se u obitelji honorarno sa šumarstvom i godišnje prodamo "čak" tristotinjak metara drva. to je za nas jako puno jer sve radimo ručno i svi koji radimo sa time još i radimo drugdje pa se ne stigne. Možda jednog dana povećamo proizvodnju sa ulaganjem u mehanizaciju a možda se bacim na vinarenje a možde se i bogato oženim pa me bude bolila ona stvar. Pozdrav svima još jednom
 
R

Ratarko

Guest
Re: bok svima

Evo da ti samo zaželim dobrodošlicu :D
Imamo na forumu temu o vinarstvu i o šumarstvu pa ako želiš možeš ju malo prodrmati sa svojim zapažanjima , iskustvima , slikama ... a nađe se i po koji mužikaš među nama seljacima !
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: bok svima

pozz siska

kažeš glazbenik? sta sviras? 8)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
pozdrav i dobrodošao na forum....najbolji :mrgreen: :mrgreen:
 
T

Tonxy

Guest
pozz i dobrodošao!! šta sviraš??
imaš na temi tx 75 nešto o nama muzikantima!!!
hehe pozz
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..................:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
lipi pozdrav i dobro došao!!
uzgaja se Malvazija ili ima jš kakvih sorti?
 

Najnoviji postovi

Na vrh