• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

sistemi za hranjenje stoke, pokretne trake

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Nisam uspio naci slicnu temu, a zanimaju me vasa misljenja. Zbog oganicenog prostora za hranjenje teladi oko 80kom jedino ovako nesto dolazi u obzir.
 

gromil

Aktivni član
Tu od
19 Ožu 2013
Poruka
237
Sta god napravis da sebi olaksas svakodnevni posao je dobro za tebe a i zivotinje.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Ima nešto tako moj susjed.
Moram njemu tih dana, pa poslikam.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Izgleda ce morati samogradnja, neke firme su davale ponude i preskupo, Band traka po metru dodje oko 30 eur, mislio sam na dvije strane postaviti dizalicu sa koturom, na jednoj strani sajla a na drugoj strani umjesto dobosa sa sajlom valjak koji bi namotavao traku. Slike ce dobro doci i podaci izvodjaca i cjene
 

Najnoviji postovi

Na vrh