• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sitnilica biljnjih ostataka i briketirka

Z

ZlajaCOP

Guest
Morat ću prijatelja Darka, baš to pitati, a mislim da će iz toga drvenog boksa, ta cerada morati van.:supz:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,748
Kakav je to sistem rezanja/sjeckanja:icon_question:
20459866.jpg
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Hm ne razumjem pitanja?Ako pogledaš sve slike tog stroja,treba ti biti jasno?:cool:

Sječka to sa strane diska ovi maleni noževi,kojih je puno na tanjuraču.A sjeka malene djelove imaš jih na jedni sliki u mom albumu(maleni djelovi na ljevoj strani,pored kojih je mobitel.Velik djel ,koji je samo jedan na sliki dogački 10 cm,sječe onaj veliki crveni Potinger stroj)

Sve ove modele sam gledao u živo. Jednoga dana ču nešto nabaviti ili izraditi sam.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,748
Uprvo ti zavareni "komadići" što se vide, znam za sistem diska ali sa jednim ili dva nožea....
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
A ovi komadiči na tanjuraču-NI samo to nežto navareno.Tamo je puno izrađenih sjedišta za malene noževe dogačke 3 cm koji su bolje kvalitete nego obični čelik.
A da nema tajna takav stroj radi jedna SLo firma uokolini Celja.A cena mu je u akciji tamo oko 2550Eur i je najmanji u ponudbi ovog proizvođača.

Evo ako te zanima ova tema na SLO forumu
http://traktor.mojforum.si/traktor-about10976.html&highlight=sekalniki
 

Najnoviji postovi

Na vrh