• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

sjedalo IMT 539

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ovako,tražim onaj mali klip,cilindar ili kako već što se nalazi u sjedalu na IMT-ovima,kako na 539 tako i na ostalima sa mehaničkim sjedalom.Da li bi se to moglo nabavit u trgovinama,jer ne znam kako bi došao u trgovinu i objasnio trgovcu što trebam... :roll: A još me više zanima jel bi se to dalo uzet s 'nečeg drugog',a da to nije drugi sic..

p.s. ako netko od vas ima također tu stvar a ne treba mu,nek napiše cijenu.. :)
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
to ti je mali amortizer ako mislimo na isto,možda bi bilo dobro da pogledaš u amortizer servisu u slav.brodu.to ti je kad siđeš sa brze ceste pa prođeš pokraj poljoopskrbe i skreneš u prvu ulicu desno,nakon stotinjak metara sa lijeve strane ti se nalazi amortizer servis.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e baš to,amortizer,prava riječ... bravo! ;)

bilo bi najbolje da ga skinem i tamo odnesem,možda će imati takvo nešto? meni paše i polovno,samo da je ispravno..

majstore,hvala na informaciji.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
nadam se da će ti on pomoći ako ne bude probat ću naći svoje staro sjedalo možda na njemu valja pa ti ga dam.ja sam kupio novo kod blaževca.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
majstore a od kud si ti?

kakvo je to sjedalo što si kupio?i gdje je taj blaževac?

al sam te obasuo pitanjima.. :D
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
abrkili kaže:
majstore a od kud si ti?

kakvo je to sjedalo što si kupio?i gdje je taj blaževac?

al sam te obasuo pitanjima.. :D
sjedalo je dosta dobro,mislim da sam morao probušiti 2 rupe da bih ga mogao staviti na 539.platio sam ga prije dvije godine nešto manje od 400kn sada vjerovatno košta nešto više a i to ti mogu provjeriti ovih dana.inače blaževac ti je u brodu u blizini tržnice.mislim da si dobio na pp da sam iz sibinja.usput da ti kažem da sam pronašao staro sjedalo i skinuo amortizer nije u nekom super stanju ali je čitav pa ako ti štima mogu ti ga poslati po nekom iz tvoga kraja. jesi li ti baš iz kapele?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
da,iz kapele sam...

a i moj je čitav,ali nema funkcije jer mu iscurilo ulje.Zanima me koliko je tvrd taj tvoj amortizer?Zašto si uopće mijenjao sjedalo?

Ako budem išo kojim slučajem za brod javim ti se...
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
ma mijenjao sam ga zato što mi se izlizao tamo gdje su one vodilice a nije mi se dalo krpati.što se tiče stanja samog amortizera neznam da li on treba da se sam izvuče kad je slobodan ili samo treba da ima otpor kada ga se izvlači i uvlači?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ja mislim da bi on trebao imat otpor kad ga se uvlači,tj kad klip ide unutra...po tom sistemu on upija udarce.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ja mislim da bi on trebao imat otpor kad ga se uvlači,tj kad klip ide unutra...po tom sistemu on upija udarce.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
sada me baš to zanima pa ću otići u amortizer servis u ponedjeljak i pokazati mu ovaj stari na kojemu piše tip amortizera pa ti odmah provjerim i cijenu istog. inače sa mnom ti radi brundo iz kapele pa ti po njemu mogu poslati ovaj stari ako želiš
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Bit ću ti jako zahvalan ako mi to provjeriš.Imaš piće od mene.. ;)

brundo???

jel njemu ime kornelio?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ah,zamijenio sam te sa stjepanom,pa sam mislio da radiš kod jagodanovića...

po imenu ga ne znam... :scratch u kojoj firmi radite?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
u đuri đaković.on ti živi par kuća iza crkve kad ideš prema gradiški,nedavno je kupio novog fiat bravo možda ga po autu prepoznaš
 
V

vedo

Guest
abrkili kaže:
Ovako,tražim onaj mali klip,cilindar ili kako već što se nalazi u sjedalu na IMT-ovima,kako na 539 tako i na ostalima sa mehaničkim sjedalom.Da li bi se to moglo nabavit u trgovinama,jer ne znam kako bi došao u trgovinu i objasnio trgovcu što trebam... :roll: A još me više zanima jel bi se to dalo uzet s 'nečeg drugog',a da to nije drugi sic..

p.s. ako netko od vas ima također tu stvar a ne treba mu,nek napiše cijenu.. :)

I mi smo imali problema sa sjeištem na imt 560,pa smo ga zamjenili sa sjedištem od autobusa(pomalo čudno,zar ne),ali stvarno je udobno
 

Najnoviji postovi

Na vrh