• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem sjeme raži

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Prodajem sjeme domače raži ili mijenjam za sjeme uljane repice.Cijena 4-kn/kg u zamjeni dogovor.uljane mi treba za cca 4000m2 tel -098/806-383 VŽ
 

Hana1

Novi član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
27
Pozdrav, kakvo je to sjeme? Starinsko ili neki hibrid? Ja bi trebala ozimu raž ako znate nekog da ima. Oko 10kg za rahlenje gredica u vrtu :)
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Starinska i raste dosta visiko inače slama od iste se koristi za pokrivanje krovova...
 

Hana1

Novi član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
27
super, ja sam iz okolice Vž pa pošaljite adresu na pm ak može? Hvala
 

adviser

Član
Tu od
23 Lis 2009
Poruka
148
Prodajem sjeme domače raži ili mijenjam za sjeme uljane repice.Cijena 4-kn/kg u zamjeni dogovor.uljane mi treba za cca 4000m2 tel -098/806-383 VŽ

šteta što se nisi javio prije jesenske sjetve ??!!

nešto takvo tražim veš duže .
trebam za 5ari sjemena ako imaš .
 
Na vrh