• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Škare za živicu

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,923
Imam dosta jaku živicu pa kupujem motorne škare da to dovedem u red. Zapeo mi je za oko ovaj dole model, pa ako netko ima iskustva molim preporuku.
(Naglašavam da već imam električne škare, neke jeftine, ali mi je živica dugačka jedno 70 metara i jako je komplicirano razmotavati dva kabla.)

E da, da pitam i ovo, trebam li kupovati ovaj model od 60cm ili je 45cm ok?

 
Posljednje uređivanje:

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
412
Nemam motorne škare, ali imam električne velike 60-65 cm, i male 40-45 cm....I nekak mi je lakše i bolje raditi s ovim manjima, možda zato što su lakše....
 

snjego10

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2012
Poruka
105
Poz ,ja ima model od 60cm ,super stroj .
Nisu preteške, isto imam puno živice a i gorice štucam z njima :ROFLMAO: .
Tak da nebuš fulal ak to kupiš.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Ja imam baterijske Parkside, i mogu reći da sam jako zadovoljan, 51cm su dužine, lagane su i kaj je najbolje, nema razvlačenja kabela. Probao sam jednom motorne, dosta su teške. 20240215_112033.jpg
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,923
Bojim se da će aku biti slaba, nije to fina ukrasna živica nego grmovi. I ova na struju se muči kad dođe na malo deblju granu.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,101
Ako nemaš traktor, a na poljoprivrednom forumu si odmah si sumnjiv. Da možda ti ne puštaš povjerljive informacije medijima? :unsure:
 

Najnoviji postovi

Na vrh