• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

skodilac

skodilac

Član
Tu od
17 Ožu 2022
Poruka
84
Pozdrav forumaši
Ovo mi je 6 forum na kojima surfam redovito.
Dolazim sa otoka Paga, mjesta Povljana, kako su već neki mogli vidit iz ostalih tema. Imali smo doma TV420 4x4 1985' sa svim živim priključcima (baš jučer zadnji komadi prodani), sad imamo Solis 50 4x4 2021' i veselim se dijeljenju informacija isto tako i upijanja informacija.

Moj stari ima vlastiti OPG sa 70 muznih ovaca (Paška pramenka) ima(mo) mini siranu, radimo paški sir, skutu, originalni, čili, tartufi, masline itd..., ja imam OPG za krumpire (prodaja) i propalo smilje (izorali smo tu njivu, cijene otkupa sa 24 kn na 0,70 lipa kilo).
Obrađujemo po meni dosta zemlje, imamo nešto u zakupu tj renti zemlje i pašnjaka, a idemo prema tome da sve imamo svoje doma.
Veselim se daljnjem druženju.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,237
Dobrodosao...

Trebao si od smilja raditi ulje i cekati da se popravi situacija, bude se to vratilo..
 

Najnoviji postovi

Na vrh