• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SKOK - Sajam konja i opreme za konje

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
malo fotki sa sajma...
68fc972a.jpg

poljski hladnokrvnjak,vlasništvo g.Šanjeka iz Zaboka
d7de6ef4.jpg

neka francuska rasa,nemogu se sjetit kak se zove...
405d720d.jpg

razigrani hrvatski hladnokrvnjak...
d67c362d.jpg

i (po mom osobnom ukusu) najljepši konj na sajmu,križanac hladnokrvnjaka i lipicanca,vlasništvo g.Zorana Kragojevića iz đurđenovca...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
dado 1 kaže:
poljski hladnokrvnjak,vlasništvo g.Šanjeka iz Zaboka
68fc972a.jpg

Pozdrav dado!

Mislim da si malo krivo zapamtio ili čuo prezime,
koliko ja znam takvog prezimena nema u Zaboku.
A u Zaboku pastuhe uzgaja g. Jadek,
A i po slici mada je dosta mutna pretpostavljam da se radi o njemu.
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
ovo o Šanjeku se odnosi na sliku iznad.... i siguran sam da je riječ baš o g.Šanjeku...samo se ispričavam ako sam krivo razumio odakle je , puno podataka tamo kažu pa ne možeš sve upamtit.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
dado 1 kaže:
ovo o Šanjeku se odnosi na sliku iznad.... i siguran sam da je riječ baš o g.Šanjeku...samo se ispričavam ako sam krivo razumio odakle je , puno podataka tamo kažu pa ne možeš sve upamtit.

OK moja isprika što se tiče slike, ispravio sam i stavio pravu.

A ako je riječ, o g. Šanjeku onda nije iz moja okolice, jer sam ja iz okolice Zaboka
(6 km sam udaljen od tog uzgajivača kojeg sam naveo),
a i u okolici imam jako malu uzgajivača konja, kobila, konja i pastuha tako da znam skoro sve po prezimenima.
A i takvo prezime nema u mojoj okolici.
Jasno mi je da vele puno informacija i da je teško razumjeti zato sam baš i pitao.
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
ma sve u redu nema problema.A Šanjek je negdje u tom kraju sad točno neznam odakle je,čak sam i bio kod njega kod kuće,ali davno pa mis e to okrenulo,a poznat je među konjarima u cijeloj Hrvatskoj,stvarno čovjek ima puno toga.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
dado1 ok sve je uredu.
Ako saznam odakle je javim ti, ali stvarno nisam čuo za njega.
 
Na vrh