• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

slavkoš

  • Temu pokrenuo slavkoÅ¡
  • Datum prvog posta
S

slavkoš

Guest
Pozdrav.Evo da se predstavim.Zovem se Slavko,živim u Đurđenovcu pokraj Našica imam 44 god.
U zasluzenoj sam mirovini, bavim se uzgojem kunića,pilića a sad ču u prolječe i purane,volim pecanje a uz to sam i ribočuvar zatim se bavim i sviranjem naravno za sve su mi podrška žena i djeca, dva sina i čerka
 
H

Hrvach

Guest
Oooo pa dobro došli, ja vam govorim ti,a duplo sam mlađi:?! Vidim da ste kolega muzičar, kaj svirate? Kolko nas je muzičara na forumu mogli bi napraviti orkestar:partyman: Moramo se naći u Gudovcu jednom svi forumaši da napravimo feštu, štale su blizu pa ćemo imat gdje spavat kad se napijemo:drinkers::rolfer::rolfer::rolfer:
 
H

Hrvach

Guest
Dao sam si vremena da malo preslušam vaše stvari, nemam prigovora. Vidi se da imate iskustva i znate kaj radite, jako dobar glas i aranžman pjesmi-pravi profesionalci. Šteta kaj se nije pročulo više za vas. Ja ne priznam nikakve magazine, madre badesa bandove, severine. Po meni je ovo muzika, ono kaj se radi iz ljubavi,a ne zbog love i slave.
Na ovu sam se naježio:prayer::prayer:...
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=qxzBWS0V1T4&feature=related[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh