• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,613
Jes vala, isto jezero ko i ona moja od neki dan ribička samo kaj je moja slikana s brane, a tvoja slikana od vagona pa me malo prevarilo ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Zato mi i bilo čudno da ne prepoznaješ kraj. U Kapeli nema neba, samo šuma okolo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Ni me dugo tam bilo. No sjećam se, dok sam se vozil po dnu, tog sada jezera, da je bilo puno šume s južne strane.
Je, Čabraji su u potkovi od šume.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,613
Ni me dugo tam bilo. No sjećam se, dok sam se vozil po dnu, tog sada jezera, da je bilo puno šume s južne strane.
Je, Čabraji su u potkovi od šume.
Ni mene, od nedelje u 4 ujutro, kad sam ove tvoje nalokance nakon fešte s vašeg brega, blizu one drvene novogradnje 🤭
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,520
Muha,
onaj auto na tom mjestu u tak lijepom kraju mi je ko šaka u oku. :(

ZJ,
fala na fotki Ivaščice s druge strane nek ju ja gledim. :ppozdrav:

Kupljenec,
z melinom si me zmislil da sam pred 2 meseca bil u jednom sličnom kaj se zmlelo malo hrži za dodatak kruheku.
IMG_20200314_065950.jpg IMG_20200314_070011.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Evo jedna na kojoj se vidi ta južna strana...
Da, na taj sam pogled mislil, samo z dna. Ostalo mi je u trajnom sjećanju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,613
Muha,
onaj auto na tom mjestu u tak lijepom kraju mi je ko šaka u oku
To je auto od dečkov paraglajderista kaj su stazu čistili.
Mi smo išli na test da vidimo jel more terenac gore more kroz klanac pa su nam smetali jer su zapeli pa smo ih cuknuli gore na taj plato i tak se auto našel u kadru dok smo mi otišli do vrha, tj do šume.

Evo slika s nekog portala iz drugog pogled

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,613
EDIT: Muha, nadam se da se ne srdiš kaj sam maklnul auto iz kadra.
Kaj bi se srdil, samo da te ne optuže za krađu 🤭

lako je bilo tam maknuti, ajd makni Tomosa sa ribnjaka
 

Najnoviji postovi

Na vrh