• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
Jedna slika predivne moje Gornje Stubice, to je jedan vidikovac iznad sela.. pogled desno na Ivanščicu, lijevo Strahinjčica
Bio sam prošle godine u Stubici na svadbi,u nekom malom hotelu na vrhu brda
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,580
Jučer je na VŽ aerodromu bilo malo nekakvog "života", skokovi padobranaca. Pred večer sam napravio par fotografija, mobitelom. Najviše sam ih nabrojao u istom skoku 7 odjednom, ali ih nije moguće uloviti sve u isti kadar, s mobitelom. Zanimljivo je to gledati i slušati, čuješ ih da vrište od veselja u zraku, onda vidiš kako im se otvaraju padobrani, pa tek onda čuješ buku koju stvara padobran dok se otvara :)(y):
IMG_20210424_183423.jpg
Avion se spušta ide po novu ekipu:
IMG_20210424_183539_BURST002.jpg
Avion je iznad početka piste, a u lijevom dijelu fotke ispod grana oraha se još vidi kupola jednog od padobranaca u zraku:
IMG_20210424_183603.jpg
Evo čujem ga po zvuku, baš se diže danas prvi avion s padobrancima. I danas nastavljaju sa skokovima.

 
Posljednje uređivanje:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,580
Lako je tebi tako po vedrom i sunčanom danu. Krajolik i pogled je divan, jako lijep.
ali
Vozi ti tu trasu po mrklom mraku i po magluštini. Mene je baš to tu snašlo, jednom i nadam se nikad više. 😖 Nisam znal gdje mi je od auta "rit, a gdje glava" na cesti. Buljili smo svi iz auta u tu sivu mračnu koprenu...
 
Na vrh