• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Re: slike krajolika

Sa autoputa ( A1 ) smo skrenuli za Otočac. Nakon naplatnih samo ravno prema Krasnom. A nakon toga produžili smo nekim šumskim putevima prema Zavižanu pa Car jeli i Pisanom kamenu. Kuda... nemam pojma. Mogu pitat ove svoje hahare kaj već žmirečki tuda idu. - Ispravak - Nakon tih šumskih puteva koji su .... tak tak.... Negdje dobri, negdje manje dobri, al se da proći osobnim autom ( tak smo i mi išli ). Uglavnom, tim putevima se ide sa Zavižana prema Kosinjskom banovcu ( ako nije rampa od HŠ-a zatvorena ) .I dalje prema Pazarištu i gospiću. A za Tulove grede, izlazi se kod Rovanjske i prema Obrovcu. U Zatonu obrovačkom, na križanju, prema Sv, Roku i Malom Alanu.Tu ide cesta kroz Velebit i apušta se na Lovinac. Malo sam se spetljal, al najte zameriti.
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: slike krajolika

Do Zavižana se može autima, skroz do onog doma sa slike?
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Re: slike krajolika

Evo jedna slika sa tog makadamskog puta preko Velebita. Vidi se dolje autoput i onaj hotel kod tunela kaj je furt zaprt.
DSC_0430.jpg
[/url]screen shot windows[/IMG]
I jedna slika kooja zaokuplja pažnju. Voda izvire iz male pukotine na ogromnoj stijeni i čini jedan oblik. Što vidite ? Koji oblik ??
DSC_0548.jpg
[/url]screen capture software[/IMG]
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Re: slike krajolika

Sa autoputa ( A1 ) smo skrenuli za Otočac. Nakon naplatnih samo ravno prema Krasnom. A nakon toga produžili smo nekim šumskim putevima prema Zavižanu pa Car jeli i Pisanom kamenu. Kuda... nemam pojma. Mogu pitat ove svoje hahare kaj već žmirečki tuda idu. - Ispravak - Nakon tih šumskih puteva koji su .... tak tak.... Negdje dobri, negdje manje dobri, al se da proći osobnim autom ( tak smo i mi išli ). Uglavnom, tim putevima se ide sa Zavižana prema Kosinjskom banovcu ( ako nije rampa od HŠ-a zatvorena ) .I dalje prema Pazarištu i gospiću. A za Tulove grede, izlazi se kod Rovanjske i prema Obrovcu. U Zatonu obrovačkom, na križanju, prema Sv, Roku i Malom Alanu.Tu ide cesta kroz Velebit i apušta se na Lovinac. Malo sam se spetljal, al najte zameriti.

Ovo ti je Kosinjski Bakovac,samo mali ispravak,inače je u Kosinju jedna od prvih tiskara u Hr. bila nekad davno
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,277
Re: slike krajolika

Što se tiče ove posljednje slike,,
Toga ima u BiH podosta,, znam tamo u Hercegovini ima jedan sličan izvor,, doduše sa dosta više vode, i nosi naziv "Pizdino vrelo".
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Re: slike krajolika

Mislik da se može sići i kod Sv. Roka s autoputa pa onda starom cestom za Sv. Rok. S dalmatinske strane znam put,jedino s ličke mi je enigma.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Re: slike krajolika

Kartu čitaj, seljaka pitaj. To je stara poslovica sa kojom nikada nemreš pogriješiti ! Uglavnom, mi smo imali planinarsku kartu, a na njoj su ucrtani svi ti putevi koje sam spominjal.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Re: slike krajolika

Eto da sam znao da se skitaš mojim stazama,mogao si rakiju popit,a mozda bi ti i rampu otvorio da možeš poprijeko :icon_e_wink:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Re: slike krajolika

Otkrij mi tajnu gdje si pa ti se idući puta sigurno javim. Manje zbog rampe :(think): Eto me u Istri idući tjedan. ( da mi opet netko ne veli da sam se mogao javiti, a nisam )
 

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
Re: slike krajolika

Kod nas već par dana ne popušta, sa brda je prelijepo pogledati svako drvo u dolini kako se bijeli, šteta samo što je magla pa slikanje sa brda nije uspjelo.

 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Re: slike krajolika

Prekrasno ! I kod mene je sve tak bijelo pa bu ipak bijeli Božić ! A eto par drugaćijih slika od jučerašnjeg putovanja.
Kava u Vrsaru na terasi na 16 stupnjeva.
DSC_0854.jpg
[/url]windows print screen[/IMG]
Dino park u Funtani ( Istra )
DSC_0839.jpg
[/url]upload a gif[/IMG]
I za one koji vole velike stvari. Kod Dino parka.
DSC_0834.jpg
[/url]screenshot windows[/IMG]
I jedan prikaz bahatosti i sramote
DSC_0779.jpg
[/url]post image online[/IMG]
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,620
Re: slike krajolika

To se zove čuvanje parkirnog mjesta :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Re: slike krajolika

Kaj fali, s lijeve strane ima mjesta za još jednog a s desne bez brige stane jedan dvotočkaš :(giggle):
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Re: slike krajolika

Je je .... Baš bi tak blagi bili da se nemade di parkirati, a naletite na ovakvog mulca. A možda je bila i mula :(think):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Re: slike krajolika

Nekakvi na MU je bil, vidiš da su mu inicijali na tablici :(giggle):
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Re: slike krajolika

Ne vrijeđaj životinje.
Žensko od mulca nije mula, a nemre biti ni mulica jer je to mala mula. :(giggle):
Valjda si htel napisati mulja. :(rofl):
 

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
Re: slike krajolika

Kad vidim ove slike poželim sjesti u svoju Cvaju, otiči negdje na tih ugodnih 16 stupnjeva, sjesti na terasu, popiti kavu i zapaliti na svježem zraku.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Re: slike krajolika

Sve je to u redu , zašto se čovijek ne bi tako parkirao ,,??? barem je siguran da mu niko neče izlupati auto sa vratima što je čest slučaj na parkinzima ( normalno ako je i parking plačen za dva mjesta , a ako nije ,,, ha kazna za parkiranje za jedno ili dva mjesta ako nije plačeno ni za jedno ) :icon_pray: :icon_pidu:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,277
Re: slike krajolika

Koji vam je???
Nije on kriv,,, nego ovi što su piturali po asvaltu,, :(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh