• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
30,331
Tak je, Od strane Velike pristup je moguč autom do izletišta. Onaj dio kaj je voda odnesla je popravljen, a dalje nizvodno je banana.
Isto tak i šetnica je stradala ali može se malo jednom, malo drugom stranom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
30,331
Ma, onak, za nedjeljno popodne, da utvrdi…gradivo ;):ROFLMAO:
Za neke stvari u životu ne treba škola i nikad se ne zaboravljaju.
Jedino glumci se mogu doškolovati.
Mi se jednostavno rađamo sa tom predispozicijom, nekima te aktivnosti teže, a nekima lakše padaju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
30,331
Puno ovisi i od lokacije gdje se te aktivnosti odrađuju. Nije isto to raditi doma ili u susjedstvu.
Nekad, kod nas, se čekalo na red na lokalnom sajmištu. Danas je tam oralna ordinacija......
Nekome je svejedno jel podrum ili ševe pjevaju, neko dok razradi plan, dok ju namjesti.... više mjesečni projekt :ROFLMAO:
 

Najnoviji postovi

Na vrh