• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,940
A kaj npr. u slučaju da je znak za divljač na cesti, a srna se zaleti tebi u vrata?
Imal ko takvu situaciju?
Imao, srna pobjegla. Popraviš o svom trošku i to je to. I da nema znaka opet isto.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,828
To se i meni dešavalo na zetoru. Taj nepovratni uštopa sve gluposti koje nekako dospiju u gorivo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,393
Donji je zato bil kak treba čim je izdržal pad gornjeg.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,115
Danas mi se dogodilo kaj još nikad nije: vužgala se majica od iskri pri rezanju i gorjela plamenom kojeg sam ugrasil tek mlazom vode.
20240806_180100.jpg

Malo me "ošurila", a sreća kaj se nije vužgala mašćoba ispod nje, jer bi za to trebali vatrogasci :ROFLMAO:
20240806_210835.jpg
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
819
Meni se to dogodilo s boksericama, ali onim za kupanje od neke sintetike. Mislio neki vijak brzinski skratiti, brzo planulo i umalo zahvatilo tralala. :D Nisam tada bio na forumu da stavim slike.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,115
Jesam...
Del sam ga poslije...jednostavno se nisam setil...godine.
Ili:
.. Dobro si prešel kaj te majka priroda malo zakinula u prirodnom pokrivu. :ppozdrav: :ppozdrav:
Ne samo u tome ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh