• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike strojeva Jesenski sajam Gudovac 2012

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Da mi izvinete što neke slike nisu baš najbolje... Bila je gužva i ne mogu stati daleko da fino uslikam jer ce mi netko uletit u kadar, pa evo, tu je sta je.. Zivjeli.


AhGo.jpg

pqvPY.jpg

hdFI4.jpg

vtWi0.jpg

49cpI.jpg

fnWqK.jpg

GNPH2.jpg

QqJw.jpg

XhQK.jpg

ECFHq.jpg
 
Posljednje uređivanje:

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Nisam bio na sajmu! Ako netko zna više o ovoj maloj balirki! Nek mi pošalje neke informacije! Koja je marka, koji trgovac a možda ako netko zna cijenu! Unaprijed zahvaljujem!¨
:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Žuti ,sunčece ti presvletlo kak bi reko cinober,kako ti u kadar upala ona preplanula dama i to na tri slike:lol::lol::lol:,imaš možda broj da podjeliš kolegama,:partyman::partyman:evo zelenka tko za njega pita,

Uploaded with ImageShack.us,meni jedan od ljepših na sajmu



Uploaded with ImageShack.us,ako imate puno đubra a pilu preko 200ks ovo je onda za vas

Uploaded with ImageShack.us,

Uploaded with ImageShack.usnečak od ovog baš bi mi odgovarao,

Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh