• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

slike

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
zašto ja neke lsike nevidim???
Meni samo piše ovako:
slika
slika
slika
ovisi kolko slika ima. dali je to možda moj kompjuter u pitanju ili nešta drugo?
 
B

Bobo

Guest
To ti se dogadja u starijim temama dok je jos bilo moguce direktno na forum uploadati slike. Kad je ta funkcija iskljucena, slike su izgubljene i sad imas natpis "slika" umijesto prave slike...
 

Dare

Član
Tu od
6 Sij 2008
Poruka
33
evo jedan zanimljiv link
Obrisan neispravan link.

uploadujes avatare i potpise, i paste-ujes kod koji dobijes u avatar ili potpis ovde. i on ih sam menja :)
isprobajte
 
G

Guest

Guest
Postovani, jeli na ovoj temi moguće isprobati postavljanje slika bez
sankcija kod eventualne pogreške. Naime imam namjeru postati clanom foruma pa bih najprije zelio savladati postavljanje
slika. Unaprijed hvala.
 
A

Alen

Guest
Gost kaže:
Postovani, jeli na ovoj temi moguće isprobati postavljanje slika bez
sankcija kod eventualne pogreške. Naime imam namjeru postati clanom foruma pa bih najprije zelio savladati postavljanje
slika. Unaprijed hvala.

A što te brine? Tu nema nekih pravila za slike.... Nekad je bilo ali sad.... TEXAS....
Uživaj i budi novi član....
 
G

Guest

Guest
Alen kaže:
Gost kaže:
Postovani, jeli na ovoj temi moguće isprobati postavljanje slika bez
sankcija kod eventualne pogreške. Naime imam namjeru postati clanom foruma pa bih najprije zelio savladati postavljanje
slika. Unaprijed hvala.

A što te brine? Tu nema nekih pravila za slike.... Nekad je bilo ali sad.... TEXAS....
Uživaj i budi novi član....

Dobro to mi je jasno, al me interesira dali mogu probat postaviti neku sliku kao gost bez prijave
 
A

Alen

Guest
Gost kaže:
Alen kaže:
Gost kaže:
Postovani, jeli na ovoj temi moguće isprobati postavljanje slika bez
sankcija kod eventualne pogreške. Naime imam namjeru postati clanom foruma pa bih najprije zelio savladati postavljanje
slika. Unaprijed hvala.

A što te brine? Tu nema nekih pravila za slike.... Nekad je bilo ali sad.... TEXAS....
Uživaj i budi novi član....

Dobro to mi je jasno, al me interesira dali mogu probat postaviti neku sliku kao gost bez prijave

Možeš ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
evo prijavio sam se na drugom kompjuteru, i opet su mi slike izrezana...slike koje su u 800x600....zašto to bude kod nas večine???? :x :x :x
 
B

Bobo

Guest
Ja imam 17" monitor, na rezoluciji 1280x1024. Koristim IE i s lijeve strane su mi STALNO otvoreni Favorites i slike vidim uvijek cijele...
 
Na vrh