• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

slike

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Ja imam jedan problem.

Naime prije sam uplodao slike preko imageshacka i tada registracija nije bila potrebna.
Sad mi te slike stvaraju problem i neznam kako da ih obrišem, ako pošaljem
poruku imageshacku da ih obriše, neznam kako bi dokazao da su to moje slike?
Znam da se vjerojatno niko time nije bavio, ali možda netko ima rješenje?
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Ja slike postavljam preko imageshack i registrovan sam.Dali ja mogu da obrisem neke slike na imageshack koje sam prethodno postavio na forum,dalice da se izgube ili ce ostati na forumu.Trebo bi obrisati neke slike na imageshack,posto sam pri kraju memorije.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Slucajno sam pre oko 3-4meseca postavio neku sliku u pogresnu temu,pa primetio pre oko 5-6dana,pokuso sam da preko opcije ispravi-obrisi stavim drugu sliku,ali nije htelo,pa sam obriso na imageshack ali slika je i dalje na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh