• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

smanjen broj postova-poruka

  • Temu pokrenuo bosniahos
  • Datum prvog posta
B

bosniahos

Guest
Dobar dan,sad nešto pišem i vidim da imam upola manje postova-o čem se radi,mislim tko to radi i određuje i zbog čeg.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
piše tu u ideje žalbe pritužbe , samo par stranica unazad .
stisni hvala ako ti je moj post pomogao
 
B

bosniahos

Guest
Nisan našal,moždak zna ntko točno gdije je exponencion.
 
B

bosniahos

Guest
A dobro,mišljenja san da iste onda maknete pa da budemo strogo poljoprivredni forum.Neznam, valjdak su manje važni ili totalno nevažni kad ih se tako tretira.Več san upital jednog člana foruma o njegovim postovima,koji su uvijek bili nečij komentar ali na njegov način,,i odgovori na nivou lokalnog zajebanta,pa san dobil odgovor da on samo hoče bit aktivan na forumu.Ili grešim.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kak se smije zicat Zahvala???
Ili samo neki to smiju???
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
A dobro,mišljenja san da iste onda maknete pa da budemo strogo poljoprivredni forum.Neznam, valjdak su manje važni ili totalno nevažni kad ih se tako tretira.Več san upital jednog člana foruma o njegovim postovima,koji su uvijek bili nečij komentar ali na njegov način,,i odgovori na nivou lokalnog zajebanta,pa san dobil odgovor da on samo hoče bit aktivan na forumu.Ili grešim.

upravo zbog nabijanja postova po svaštari, i ostalim temama ala Feriha - di sam jeo, pio, obavljao nuždu, s kojim papirom guzicu obrisao itd. Takve teme su totalno nevažne za poljoprivredu pa se ne ubrajaju u statistiku....

Kak se smije zicat Zahvala???
Ili samo neki to smiju???



Što se tiče zahvala i žicanja, zasad je to još malo nedorečeno - kao žicanja kuna po ulici, ali stvari se još dorađuju. U svakom slučaju nikome nemoraš zahvalit ak procjeniš da toga nije vrijedan......
 

Najnoviji postovi

Na vrh