• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMD LED reflektori za van

mali.alen

Član
Tu od
13 Kol 2012
Poruka
452
Imao sam priliku vidjeti ovakve ko na drugom linku. Nije to ni blizu klasičnog reflektora za žaruljom. U nekom zatvorenom prostoru još nekako, ali na otvorenom preslabo. Za ove iz prvog linka ne znam.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Postoji mnogo izvedni LED-ica, tako da mislim da nekim dijelom cijena opravdava kvalitetu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,623
Nemoj kupovati te koji plavo svijetle.
Ja sam kupil 30W i 50W u Metrou za nekih 200-tinjak kn, ali svijetle bijelo, mislim 3500 ili 4000K.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ovaj prvi nije loš , malo je preskup za moj ukus ..ali ja bi radije izabrao coob

računaj da 30W teško može zamjeniti obični od 150 w..ovisi o tvojim potrebama
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Ja koristim neke od 10w warm white cob led sa senzorom, odlicni su mi za ispred garaze, prije sam koristio valjda 60 do 80w zarulje.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ovisi dal hoćete heklati ispod tog svjetla,izvoditi kirurške operacije,ili treba samo posvijetliti da se vidi kud se ide. Ovoaj s drugog linka ima kolega,vidio sam kako svijetli i uzeo sam si ga i ja...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pa tu si u pravu , jer ljudi nerijetko kad spomeneš led očekivaju previše od malo ...a samo zato jer je puno skupo .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja sam si kupil taj reflektor da se ne ubijem u dvorištu kad dođem doma pijan s biciklom,malo troši pa ga ostavim upaljenog cijelu noć,nek me čeka...
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Gogo kazes naviko je da te ceka pa tebi taj reflektor majku mijenja,,,:(giggle):

rekli bi Stari prijatelji,,,

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=3Yxv3bkN9Io[/YT]

Tko zna mozda koga i reflektor inspirira pa ga opjeva u pjesmi,,,
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Ipak mi nismo odvjetnici ni doktori pa se uparkiramo u dvoriste i aj u kucu. Svaki dan ima nekog posla koji ude u mrak pogotovo sad kad je kraci dan, pa po garazama i supama ipak treba biti nesto bolje.
Jedino mi pod balkonom gori led sijalica za iste slucajeve kao kod Goge...

Ko kaze da nitko ne pjeva o rasvjetnim tjelima [emoji1]

https://www.youtube.com/watch?v=tzkhfcXDh1w
 
Na vrh