• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Smijesn imena zivotinja u vasem ili susjedovom dvoristu

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Fascinira me originalnost nasih ljudi kod nadjevanja imena svojih zivotina. Od onih "klasicnih" kravljih Medova, Srnova, Rumenka do smijesnih, narocito za pse...
Moj je djed (odnosno tocnije did) imao kujicu kojoj je ime bilo, vjerovali ili ne 8) , Kuja, a susjed ima psa kojega zovu Na, jedino se na to ime odaziva. Kad mu kazes Na, odmah dodje :)

Kako je kod vas? Jel' ima koji pas koji se zove Hund?

(na ovo me navela rasprava jel' se kukuruz sije ili sadi)
 
J

JOSIP.1

Guest
moj djed otkad zna za sebe pse zove džeki (jacky) ili gari, svi su morali bit crni , po mogucnosti terijeri i imat brkove.

danas se situacija u mnogocemu izmjenila, vez drugi pas po redu nam se zove BOCO (ne "boko" nego bas boco) ali to je samo nadimak, puno mu je ime BOZIDAR, naravno po nasem vrlom bivsem i sadasnjem ministru poljoprivrede je dobio ime.

da ste samo vidjeli veterinarovu facu kad je isao na cijepljenje i dobio "osobnu kartu" kad smo mu rekli da se zove bozidar.....

boco je zbog toga sad slavan i glavni u selu. :D :D :D :D
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Moj frend mačka zove Vlado, a drugog Hans i odazivaju se beštije na to...
Inače su krave Jagode, Cvjete, Rozike, Cifre i sl...ima toga kod nas koliko hoćeš...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
bozidar i hans.. su prave bestije
:lol: :lol: :lol:

kod nas nije jacky nego blacky :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
pas se zove Lajka
mački su Teta, Ciganka, Žuča, Namiguša
krave cifra, cveta, cica, jagoda, ..........
telići medo, herkules........
 
P

Picek

Guest
moj pas se zove Pas
a punac u svojoj štali ima sve same pjevačice (8): Severina, Brena itd. (ne znam im ja sva imena)
 
B

brundalo

Guest
Ako van ja pocmem nabrajat imena od svojih ovaca i koza a ima ih hvala bogu valjat cete se po podu i kakat u gace od smijeha. Zato ne izazivajte vraga. :D
 
K

KRESO

Guest
psi: mucak,cucina,bonko
mačke: đurđa,mija,tesla,silki,mican
:mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
cucak mi se zove rikardo đunti, a baka ga zove žljunfi
mačke imam ih oko 11 a najdraži mi je tigurlić i mustafa
krave uh tu je sama umjetnost; gloria, gondola, gazela, gana, gama, gvineja, gvajana, gizy, gardenia, gracia, gora, greta,goluba,granada, rosa, rajna, renata, ružova, lisa, lenka, larisa.......... i tak dalje
malo mi je ponestalo imena na g :!: pomoč molim da imam za podmladak
jedna svinja se zove belja
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Moj se macak zove luka, susjedu zovu migudaća.To bi bila namigusa knjizevno.
Susjed ima psa Borisa. Imao sam prije dva macka, braca, zvali su se mile i rade.
Dosta bi bilo o tome. :mrgreen:
 
D

DADAC

Guest
Pas - sajter
mačak - štrklja
mačke - bojana, šlapica, monika
cvergl - đuro
susjedi - kruh, njergo, domobran, skuta, žlundra, hrčak, mamin, lale, gljiva.....
 
R

rizla 34

Guest
Mačak-Srikan
Mačke-Tina,Saška i Čupa.....Marka smo izgubili
Psi-Bobica i Bobi
Neznam jel koza spada u jućne ljubimce ali kod nas ima taj status zove se Starka,ne kao da je stara već od stars
A o susjedima da ne govorim(nek ostanu originalni-sigurno bi netko izvršio plagijat...haha)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
mipsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
B

BAJA

Guest
Moj avlianer se zove zuca tako ga zove moja cerkica a ja ga zovem dzegiljavi. :lol:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Pas=Đoko ili Đoni
Mačke=Bula a druge dvije ni nemaju imena :roll:
Moja familija= Pavini, ili npt. tata je Pavinjak, to je djedov nadimak pa tako zovu po selu.
Ljudi po selu=Blaško, Šokac(tako ga ja zovem), Bato, a ovo su nadimci po selu, od neke obitelji: Karika, Delija, Živiči, Ilaniči..........
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
moja 3 najmlađa muška teleta se zovu:
Bimbo, Šarko i Ivica :mrgreen:
 
Z

zetor proxima

Guest
moj susjed ima psa a ime mu je đuro a drugi susjed ima krmacu zove se severina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
M

marioJB

Guest
moj susjed ima veprove a zovu mu se:ceca severina
a kad je marko spomenuo kak ljude zovum:cucmani,palikuce maslari itd
 

Najnoviji postovi

Na vrh