• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Smiljan

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Nakon puuuno citanja, pitanja, evo, zahvaljujuci i mnogobrojnim clanovima ovog foruma mogu predstaviti slikom moje poljoprivredne pocetke. Hvala vam svima. Sad tek pocinju prava pitanja ;) :)

U glavnoj ulozi IMT539, roto-malcer i moja malenkost ...

Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
samo naprijed!nek ti Bog podari puno sreće i uspjeha u bavljenju poljoprivredom...a za ostalo imamo jedni druge da si pomognemo..
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
majstore, samo napred, ide to tebi :D
daj mi reci kolko je malčer zahvata :?: daj koju sliku izbliza malčera, dobro si usitnio masu :D
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Pozdrav i od mene i nek te Imt još dugo godina služi.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Smiljan bit će uskoro nekih jeftinih pumpi, pa ako te bude zanimalo javi. 30-40 kubika na sat za nekih 1500 - 1700 kn + pdv. Benzinske pumpe, garancija, osiguran servis, jedino nije Hondin motor.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
smiljane a jel 539 u tajnosit????
AJde malo slika da vidimo tu pilu!!!
 
B

Bobo

Guest
COVJECE...

Ti dobio i mrezicu na auspuhu, i zastitu kod alternatora, i desni retrovizor i macje oci na zadnjim tockovima...

A, kao sto vidim da su skinuli amortizere sa zadnje sajbe i stavili one rucke za otvaranje-zatvaranje... naime, astaklo je pretesko i novi plinski amortizeri su mi trajali dva tjedna, dok su original uljni trajali tjedan i pol...
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Dobra priroda, dobra mehanizacija. Nego kako ćeš riješiti zamagljivanje kabine? Jel se to nekako rješi ili ručno brišeš?
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Bobo kaže:
COVJECE...

Ti dobio i mrezicu na auspuhu, i zastitu kod alternatora, i desni retrovizor i macje oci na zadnjim tockovima...
A cuj :) kazu "sajamski model" :)

A, kao sto vidim da su skinuli amortizere sa zadnje sajbe i stavili one rucke za otvaranje-zatvaranje... naime, astaklo je pretesko i novi plinski amortizeri su mi trajali dva tjedna, dok su original uljni trajali tjedan i pol...
Ma to nije lose rjesenje jedino je bezveze da se bocna stakla ne mogu otvoriti. Tu razmisljam o nekom kemijanju...

Kontam kaže:
Dobra priroda, dobra mehanizacija. Nego kako ćeš riješiti zamagljivanje kabine? Jel se to nekako rješi ili ručno brišeš?
Rucno, klimu nisam uzeo ;) ... , a kao sto napsiah gore, bocna stakla se ne mogu otvoriti i tu je problemcic.
a sto se tice prirode, to je slikano potkraj svibnja kad se mjesec dana prije izmjenjivalo sunce sa kisom kao u tropima
 
B

Bobo

Guest
Cekaj malo...

Zar ne mozes ti krov otvarati i s predje i sa zadnje strane, posto nemas grijanje u njemu? Znam da to dosta 539 traktora ima, i cudilo bi me da su to na ovim novima izostavili...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
fala smiljane!!!
Ja zadovoljan :D Fino ti traktor izgelda, nema šta!!!
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Novo je novo ;) Još kad se vrate kapitalna, danas se baš isplati kupovati novi. Jel si računao koliko će te izači kad dobiješ 40% natrag? I još bez PDV koliko bi koštao? Još poticaj od županije za voćarski traktor, pa od grada... :)
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
traktor ti je odličan,jel s njim samo s malčerom radiš ili...
koliko si ga platio :?: :?:
 

Najnoviji postovi

Na vrh