• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Šneka za krunjac kukuruza

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Znaci, trazim transporter koji bi ugradil na svoj krunjac.
Mora biti minimalno 3 m duzine, ovako nesto sa slike
krunjac-runilica-kukuruz-kardan-moguc-dogovor-slika-98848079.jpg

A mogu kupiti i komplet krunjac sa snekom, ako netko ima..
Molim ponude ovdje ili u pp.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Bolje bi onda dal Calopeku da mi napravi, mislim da su oni malo kvalitetniji od KK.

A najrade bi to ugradil na svoj stari krunjac, jer ovi novi mu nemru ni sluge biti.

Lee Champa
Problem je kaj nemam bas previse slobodnog vremena, a ni znanja u bravariji, pa se nebi upustal sam u izradu.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,893
Imam ti ja od žitnog kombajna zmaj, za pražnjene bunkera kaj je bilo.. Promjer je cca 220, a dužina bi mogla biti 3 metra..
Dolje ima remenicu i okvir za prihvat(gdje je bio zašarafljen na bunker)
Ak te zanima mogu premjerit i poslikat
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,736
Mislim da sam vidio na njuškalu krunjač sa šnekom.
Neki dan sam i sam to kupio od susjeda. Jednom korišteno. IMG_20210321_140056_056.jpg IMG_20210321_140059_598.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Dado
E tocno to ja trazim, imal si srece kaj si to nasel.
Ako budes mozda jos znal za tak nekaj, jel bi mi htel molim te javiti.

Matija
Ajd poslikaj ako ti nije problem.
Jedino je to cini mi se dosta veceg promjera nego kaj su ovi original puzi na krunjacima.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,736
Budem pitao ako tko ima samo nije toga bilo ni prije a kamoli sad. Probaj u auto Horvatu pitati za novi. Vidim da je komplet novi krunjač sa pužem za u prikolicu 6500 kuna. Možda imaju u prodaji posebno puž.
 
Na vrh