• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

šole - predstavljanje

Z

zetor4718

Guest
imam i ja takvu to mu je igračka ljutomerka 5t mu bolje stoji probao sam sa njim dvije došao na vagu u silos bilo je 12 tona samo zrna kuruze ukupno oko 18 tona sa dvije prikolice išo je ali je i :D vrištao... dobri su to traktori bratić ima takvog u šumi mu stalno radi nema toga gdje nije bio kaže da ga neda ni pod slučajno...

zakon je on za šumu ma za sve,ali meni je draži 4718 snjim sam svuda išao po šumi ali njigdje ostajao 7m drva vukao,legenda od traktora,prodao sam ga jer ga je vitlo propinjalo pa me je zivcirao,isto nije znao što je opterećenje
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša..........strojevi za deset.....:shock::shock::prayer:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Vrijeme će pokazati kupio sam ga prije 3 tjedna... za sada je dobar... oduševljava me prednja špera budući je na zeki nisam imao....:D
Budi samo oprezan s uključivanjem, obzirom da je hidraulično upravljana mehanička špera. Isto kao i prednji pogon (nisu lamelaste, već klinovi).

Za koliko su te oderali?:rolleyess:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
haj, haj šole!!
apsolutno se slažem za opuštanje živaca sa traktorom :partyman:

dobrodošal!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh