• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SonnYYY

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Pozdravljam vas sve na forumu :(happy): . Duže vrijeme pratim forum, ali tek sam se nedavno registrirao, a zaboravio sam se predstaviti :p: . Dolazim iz Zagorja ( blizu Zaboka). Trenutno imam IMT 539, više nego dovoljno priključaka. Trenutno razmišljam o kupnji novog večeg traktora ( najviše mi se svidio Same explorer 90, tako da najviše o njemu trenutno razmišljamo, i trebo bih par dobih savjeta oko njega). Bavimo se svime i svačim ( hranimo krave, svinje....) :(giggle): :(giggle): .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Dobro nam došao SonnYYY.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Imam jedno pitanje. Ne znam gdje bih postavio post. Trebam novi traktor, veći. Jest da sam ja zapeo za Same explorer 90, ali nebi bilo na odmet da probam uzeti u obzir i neki drugi traktor.
Znači trebao bih traktor do nekih 100 ks i max 100 000kn. Ako mi možeš pomoći di da pitam za informacije ili mi i ti možeš pomoći ? Jer tu kod mene večinom su Zetori ( 5245, 6245, 7340), jedan same explorer 80, i dva massey fergusona ( jedan 3070, drugi 3630). Tak da ne mogu dobiti dovoljno informacija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh