• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VLOG (Video) Sređivanje kukuružnjaka

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
Marko, kukuružnjak je ono u čemu se čuva klipovi kukuruza, bar u našem kraju.
Ovo kaj si ti obrađival je kukuruzište.
Ja sam mislil da si rušil kukuružnjak kao orah na nekom od prethodnih filmića :hahah:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Marko, kukuružnjak je ono u čemu se čuva klipovi kukuruza, bar u našem kraju.
Ovo kaj si ti obrađival je kukuruzište.
Ja sam mislil da si rušil kukuružnjak kao orah na nekom od prethodnih filmića :hahah:

E, vidiš kolega, ono plavo je bitno!

Kod nas je kukuružnjak to što ostane po njivi nakon branja/vršidbe, a ono gdje se čuvaju klipovi kukuruza je čardak.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
Znam, no da ne bude zabune u naslovu, ja bi napisal obrada umjesto sređivanje, jer te dvije riječi imaju različito značenje.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,870
Zašto nisi napravio jedan "hokuspokus", znači dio (npr. 12m) samo sa Unikerom i PK, pa samo Ureja i PK i dio kako si radio te jedan dio bez ureje i unikera(kontrola) 😁
Više bi znao za učinak a saznali bi i mi.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
E, vidiš, to mi nije ni palo na pamet :rolleyes:

Uvijek sam ja za te pokuse i to, samo je kod mene problem što večinu radim poslije posla, znači od 15h pa do kad treba, pa mi se često neda gubiti vrijeme.
Sreća pa sad uhvatim i vremena za snimanje...
 
Na vrh