• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SRETAN ROĐENDAN FORUMAŠI

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
cizmesinkin i dmatković96 sretan vam rođendan,sve najjjjj,a pozdrav i čestitka za rođendan ide i našem Bageru ,nismo zaboravili rodni dan:(party)::(party)::drink::drink:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
današnjim slavljenicima sve najjjjjjj,jedna prigodna iz nekih starih dana,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Y7AWAXUpYg8[/YT],:(y)::(y):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Plevak,prjatelju,zemljače,supatniče povrčarski,sretan ti rođendan.!!!

Nek su ti paprike veće neg moje - ali moje da su teže od tvojih.
rodio ti varaždinac i sav da prodaš po super cijeni,i roga da ti bude ko slonovo uho.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Neka te sreća kroz život prati a tuga nikada u tvoj dom ne svrati.

Sretno!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sretan rođendan Bučo!

butterfly_birthday.gif
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula,prijatelju,ma nemogu vjerovati,tek sam sada primjetila - ma sretan ti rođendan,sajamske puse troduplo ti šaljem,
1199265026.gif
. neka ti svaki dan bude radostan.Da mogu,sada bih te zagrlila - ovako -
3455679802.gif



file.php
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Hvala svima koji su čestitali na lijepim željama,posebna zahvala ide johabici,ma kao prvo ona je žensko a kao drugo upoznali smo se osobno i što reći opasna Međimurka ali dobrog srca a kod mene još uvijek ,najviše vrijedi srce,vanjština je prolazna.:(party)::(party)::drink::drink:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
svima današnjim slavljenicima sretan rođendan,sve ono što ide uz taj dan,:drink::icon_pidu::icon_weed::drink::icon_weed::icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh