• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SRETAN ROĐENDAN FORUMAŠI

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
johabica
Super Uvaženi Član
rank.png
rank.png
rank.png
rank.png
rank.png




Član foruma od: 08.04.2012
Lokacija: Čakovec
Poruke: 2,395
Zahvala (dobiveno): 293
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif
reputation_highpos.gif






Sretna treča forumska godinica, ostani takva kakva s.
Ili postani bolja nego si bila, samo se pokvariti nemoj
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sretan ti rođendan Ajkula.
Što reći?
Četiri puse cmokalice dušice, i ostavi komad torte za prijateljicu.

3850360058794-1.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Hvala na čestitkama,slatko bude sutra pošto mi najstarija kći ima sutra rođendan,pa se onda priklonim njenom danu:drink::drink:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,277
OOOuuu to je prava fešta, onda vam svim sretni rodjendani, i da ih dugoo, dugoo slavite u zdravlju i veselju!!:drink:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Dobio si poruku sinoć al još jednom tebi i kčerki sve najbolje......pazi na pivo,vručine su.....de krni jedno pravo,radlera piju djeca za rođendan:icon_eyes:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Hvala mojim čestitarima,ma nemam ja problema sa pivom i vrućinom prijatelju labavi,ti znaš da ja slušam doktore i gledam da izbjegnem vrućinu od 1-5 popodne,ujutro malo poranim,predvečer ubrzam i to je to:icon_jook::icon_jook:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Prijatelju labavi,pa sretan ti rođendan,koji ono nije bitno,neka te zdravlje služi,problemi zaobilaze,love koliko treba,ma neka ti je sretan rođendan.:drink::drink::drink:.Ostatku forumaša koji danas slave sve najjjj:(y)::(y):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Hvala prijatelju,imaš radler na onoj terasi kad me put nanese:icon_thumright:
A rođendan je 21-vi!
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
Sa malim zakašnjenjem,:mur:,.. iskrene čestitke Ajkuli i Labavom01 za rođendan :drink:
...
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=S_IAqwrvEuU[/YT]
...
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=k85mRPqvMbE[/YT]
...
:(party)::(party):
:icon_weed:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sretan rođendan današnjim slavljenicima:icon_thumright::icon_thumright:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,277
Teta Jo, sretan ti rođendan:icon_pidu:
Da ih doživiš još toliko u zdravlju i veselju, a onda da ti ja dođem na sprovod
:icon_hang::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma znala sam da ćeš se potruditi.
Hvala Ro, prvi si, još me se niti familjia nije sjetila - ajd, muža ne računam u to, on me stisnul čim je oči otvorio, a i ovi na placu jutros dok sam dopeljala nešt robe - usfalilo mužu od jutra već - su me zacmoljili, ali to ne računamo.:biggrin:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Johabice SRETAN ROĐENDAN,sve što ide uz taj dan,zdravlja puna vreča,sreće non stop i veselih malih stvari,:(inlove)::(inlove)::(party)::icon_kidra::icon_kidra::drink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Hvala dječaci, i za ovdje i za pp i za sms, hvala, i nisu toliko važne lijepe želje, jer ljudi smo i uvijek želimo dobro drugim ljudima, ali lijepo je znati da se netko sjetio i izreči ih. I to baš danas.

Zglancajte nosiče, leti svakome pusek na nosek.
1199265026.gif
 
Na vrh