• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,530
Pa mogu ti reći da sam se ja prije 2 godine mazao tu u karinu s tim blatom. Išao 2-3 dana za redom..

Sad ne znam jel bio placebo efekt, ali ko da mi je bio bolje...

A možda mi je bilo bolje od toga što 2 tjedna ništa teže od kašike nisam podigao 😂
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,482
Čini mi se da nisam dobro shvatil kaj si ti zapravo mazal sa tim blatom. Ako si mazal ono kaj si napisal onda bi me zanimal rezultat toga mazanja. Da li je koristilo i kolko puta treba mazati? :unsure:
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,530
Čini mi se da nisam dobro shvatil kaj si ti zapravo mazal sa tim blatom. Ako si mazal ono kaj si napisal onda bi me zanimal rezultat toga mazanja. Da li je koristilo i kolko puta treba mazati? :unsure:
Perveznjaki stari.

U Karinu. Mjestu. Ne ono na što vi mislite.

Kažu da je isto ko u ninu i na pagu...

Smrdi i izgleda ko nafta kad se mažeš.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,530
Baš sam bio gledao analize vode i sve je u redu s morem. Ali dobro. Svakome svoje.




Nisam našao ribe da kupim pa cijeli šušnjar miriši po čobancu 😁


IMG_20240802_122901.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh