• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,613
Dns prosao potez Perušić, Kosinj, Lipovo polje, Licko Lesce.a posto nisam zadnji put stigao, onda dns pojeo pastrvu...
Izgleda lijepo, ali ....
Svejedno, prvom prilikom kad bum u prolazu moram posjetiti, vidim da imaju i meni zanimljivije hrane na meniju.

Mi smo se spustili u Kamačnik, nažalost nije bilo nešto puno vode ali metar čevapa je bil za prste polizati kao i desert poslije njega.





 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,647
Izgleda lijepo, ali ....
Svejedno, prvom prilikom kad bum u prolazu moram posjetiti, vidim da imaju i meni zanimljivije hrane na meniju.

Mi smo se spustili u Kamačnik, nažalost nije bilo nešto puno vode ali metar čevapa je bil za prste polizati kao i desert poslije njega.





dobra je ponuda, ali meni se nekako baš dns jela pastrva. mogu reći da je bila odlična. jako dobro pečena, sočna. blitva i krumpir odlični. baš smo se dobro najeli.
razmišljao i ja o čevapima ali nekako na kraju prevlada riba. možda drugi put uzmemo čevape ;):ppozdrav:
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,298
Samo da znas, napuhanci su takvo zlo, nisam ni ja toga bio svjestan dok se nije dogodilo zlo, toliko lomova, operacija djece od padova da je to strašno. Skoro 50% djece ima invaliditet kakvi su to lomovi . Pricali mi liječnici da bi ih trebalo zakonom zabraniti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,750
A polome se djeca svugdje. Kad sam bio mali nije bilo napuhanca pa sam uspio rebra polomiti na biciklu... Stopalo, palac....
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,714
Jučer je bila u akciji a danas već na stolu. Nakupilo se našto smeća pa da malo očistim , nešto i ne kosim puno s njom ali se ipak skupi trave i drugog smeća pa nijje na odmet očistiti rebra cilindra da se bolje hladi.
20240924_132722.jpg
Već izgleda puno bolje.
20240924_135041.jpg
Ujedno već kad je na stolu promijenio sam ulje koje nije mijenjano dva leta i još moran nadoliti hipenola u reduktor. Razlog da sam išao skidati zaštitni lim je to što mi je ovaj modificirani nosač rezervara (od vibracija ) pokidao na ovom desnom vijku , pa sam to morao sanirati.
20240924_164322.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh