• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,349
Danas rudarstvo i geologija.
Da bi pronašel šarafe moral sam kantu od Jupola napuniti. Kasnije je taman do vrha bila puna, jedva je i stalo.
Ništ bez kante.....





Tako mi poštenja!!!!
Taj se nije kupao valjda od rodjenja!
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,666
Ima još , danas je u Istri bio opći potop. U Pazinu je palo 60 lit oko 16 sati .
Evo nekoliko loših videa iz samog centra Pazina i sa Ypsilona kod mjesta Medaki.


Uspio sam isčupati jednu sliku koja prikazuje branu kod Boljunskog polja.
xl_54505_51430994_10156613084376072_6531519374489026560_n.jpg
Za one koji imaju Facebook , puno bolji video pikaz.
 
Posljednje uređivanje:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,204
Jel zna netko gdje bi bilo za kupiti gume u rolama, ili tehničke gume?
Negdje debljine 2 mm, to mi treba za zavjese za krunjač kukuruza.
Okolica Kc-Vt-Bj.

Do sad sam stavljal linoleum, tj topli pod, ali to se brzo pokida.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,459
Probaj pitati u Gumiipex u Vž. I meni bi trebala isto takva guma, možda malo i deblja. Bude za zval u Vž pa javim povratnu informaciju.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,204
Daleko mi je Zabok, a nije mi ni Gumiimpex baš blizu, nekih 80 km.

Ne znam zašto toga nema npr u Pevexu i ostalim građevinskim ducanima; "željezarama".
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,459
Zvao sam. Imaju gume u roli raznih debljina. Imaju i sa platnom unutra (jedno ili dva platna). Probaj pitati, možda ti mogu poslati poštom.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,327
Te gume u roli oko 1 m širine vidio sam u "dućanu" gdje sam kupio i ovu mašinu (50€)
IMG_20240723_114653.jpg
Neispravna sklopka. Skidam ovaj crni ljevak jer smeta. Odradio kantu jabuka....za rakiju 20 gradi :ppozdrav:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,204
Budem videl, kad ne znam ni sam kaj bi mi pasalo dok to ne vidim osobno.
Sutra su rekli neku kišu, pa možda se otpravim do Gumiimpexa i tam si odaberem.
Inače, trebal bi mi komadic od 500×380× cca 2mm, ali naravno da bi uzel više da imam za rezervu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh