• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Samo nemoj skakati u vodu da more ne poplavi Karlovac (y)
Ma nemaš brige, nakon razmišljanja na prekrasnom Sakarunu došli su ovi iz mornarice i usidrili me na sigurno. U debeli hlad.
Valjda da se ne pretvorim u čvarak na onoj sunčini i da spase kopno ;)

 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,514
Ja sam bio u srijedu na Uni...mijenjao bih odmah godisnji na moru za godisnji tamo...mir, tisina...raj...
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,779
Ma nemaš brige, nakon razmišljanja na prekrasnom Sakarunu došli su ovi iz mornarice i usidrili me na sigurno. U debeli hlad.
Valjda da se ne pretvorim u čvarak na onoj sunčini i da spase kopno ;)

Pa ti ploviš....točno tu od kud slikaš nam je stajal roštilj pred jedno10godina
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Pa ti ploviš....točno tu od kud slikaš nam je stajal roštilj pred jedno10godina
Ovo je u Dragovama slikano, pošto su još dva možda si u Božavi ti omastil brk ;) a slicni su.



Uz ovaj potkop je lijepa plazica na kojoj nema nikog.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Tak je, u sva tri se može. Ja sam ovaj put bil samo u ovom sa slike.
Ima i onih tunela za nužni izlaz koji su otvoreni i prohodni.
Voda čista, gužve nema, večinom dolaze brodovima... par koraka od tvrde ceste i ko da si u raju.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,779
Ovo je u Dragovama slikano, pošto su još dva možda si u Božavi ti omastil brk ;) a slicni su.



Uz ovaj potkop je lijepa plazica na kojoj nema nikog.

Ne, baš u Dragovama, došli morskim putem, zavezali brod, pojeli roštilj i sutradan otplovili dalje. Još smo se nećkali jel bi skakali odozgor il ne, al ipak nismo
 

Najnoviji postovi

Na vrh