• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,220
Ponukan loše odrađenim poslom ljudi koji su mi želi, a imajući u vidu i to da smo prije rata imali dva kombajna i onda prije desetak godina kupimo mi zmaja sortiraša misleći samo sebi raditi, i onda je počelo i ovom i onom, i zmaj to nije stizao zbog transportne brzine, jako je spor u transportu, a njive su na dosta velikoj udaljenosti, sam transport ga više lomi od žetve, i kupim ti ja fhara m900, dosta zahvalan stroj. Ali onog zmaja nikad neću zaboraviti ni prežaliti.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas ujutro me zove susjed da nemre u šumu jer je gacija pala na put od vjetra neki dan, naravno gacija je moja.
Idem odma da vidim kaj se to dogodilo ak memre sa traktorom prejti.

I evo ga 2komada debljine ko ruka se srušila od vjetra.















Normalno i moja raketa je tu, došel sam ko da je opal hrast neki na cestu.







Već je bolje.











Natovaril i otpeljal doma. 💪



 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Hq 137, odlična motorkica.
Imam ju već 13 godina i do sad jedino mač promijenio, raspala se zvijezda prošle godine.
Ostalo je sve orginal na njoj a naradila se do sad poprilično.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Je stvarno je pilica zakon, meni je samo prešlo na njoj pumpa ulja kaj lanc podmaziva. Drugo samo toči i pili. 💪

Usput danas navratil do staroga trsja da vidim kak su višnje zrele.
Ak bu sutra vremena bi išel nabrat bar 10 kila za sok i kolače neke. Slatke su taman.





 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
Izgleda da je moj stariji model, imam sprej namjenjen bas za to ali ipak i dalje..

0.8 žica

Sve u svemu bio je dobar dok je bio nov, ali eto vec 10 godina proslo, pa krenuli kvarovi, najvise oko ovog crijeva od pistolja.

Na tvojem je ovo puno bolje rijeseno jer crijevo dolje na bolji nacin pricvrsceno..
Vec duze vrijeme planiram uzet noviji neki, koliko dođe ovakav?

Trebao bi zamjenit spiralnu vodilicu. Zbog toga ti cvika kad savineš malo crijevo. Ako nemaš euro konektor, onda je moguće da unutra imaš teflonsku/grafitnu vodilicu. Zamjeniš to i novu diznu staviš i mora ići..
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja danas štemal ovu rupu u ribnjaku ispred kuće, jer bum to sve zatrpal.
Jer nam se skupljaju komarci i žabe, ribe odnesel u potok i to je to.

Sad moram zemlju navoziti koji dan.
IMG_20200614_164419.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh