• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo ja u subotu imo srecu u nesreci.Kosio striznom kosilicom izmedju sabljika(mlada suma)pa crkla,cijev rasplinjaca rasklimana pa tu vuce zrak a nemas alat i jos bi trebo vruc aspuh skidat da dodjem do jednog srajfa🙉.Kazem sreca vu nesreci,jer nije krenulo po planu pa sam doso do sina koji je kosio trimerom i rek mu ajmo doma dosta za danas a bijase i dosta vruce na suncu.
Pozovem ja svoju ljubimicu Aru (Sibirski Samojed,pas)koja je lezala u hladu.Vidim nesto cudno hoda a vuce joj se neka trava izmedju nogu pa kazem sinu da joj makne tu travu valjda joj smeta.
No vidim ja da nju nesto zanosi i ona lijega nemoze stajat,skuzio ja ,valjda joj sunce naskodilo,toplotni udar i brze bolje polijao joj glavu vodom da je malo rashladim.
Spremili mi na brzinu stvari,reko idemo odmah do veterinara da mi Ara ne ugine,gledam putem u retrovizor kako je jeli ziva.
No vidim da se digla na noge i da stoji te promijena plana,prvo kuci da se presvucem pa cemo onda veterinaru.
Stigosmo kuci(7km) otvorim gepek a ona polako iskoci iz auta i izgleda normalno,fala bogu sve u redu,evo i danas ujtru u 4h kad sam kreno za AT me pozdravila.
Neznam kako bi mi svi brez nje posto ove godine mi ide sve nesto naopako,Korona,samoizolacija a taman odlucio pravit zube,umrla iznenada punica,nisam proso tehnicki s C5 a moro bi previse ulozit,zeza kosilica a budala jednu dvotaktnu dobru prodo,valjda je to sve za ovu godinu,samo bi mi jos trebo drugi val. :cry:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
I ja imam samojeda, jel ga češljaš? On se mora stalno isčešljavati da ne dobi upalu kože od te dlake zimske, pogotovo sad po ovim vrućinama.
I nesme voća puno jesti, isto im škodi.
Al dlaka im najbitnija da im čista bude, jer to je njima kao neka vunica.

Ja upravo sa svojim u šetnji, evo ga sused čeka kombaj pa se pes popišal po prikolici. 😂
IMG_20200701_154425.jpg
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kod tebe zgledi ni baš padalo ovu noć. Ova kombinacija (malčer je 150 cm?) lijepo izgleda. Kak ide kad je trava gusta i visoka oko 80 cm? Koliku površinu takve trave možeš pomalčirati za vuru?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Padalo je i puhalo skoro celu noc, baš onak fest.
Ide dobro kolko sam ga mogel sprobati. Bila mi jenput red kabine i išlo je dobro.
A ovo kaj sam danas delal bil sam za pol vure gotov, možda triftrtalj vure.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh