• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Mene su ove godine zafrkavali za led bar a za ove male led ne. A led bar imam godinama i nitko nije ništa do sad rekao. Vjerojatno ovisi do ispitivača. A za ugradnju još svjetala od tehničkog do tehničkog nisu mi prigovarali.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,875
Koji im je razlog?
Nije tvornički ugrađeno i ne postoji u papirima!
Imam ih na traktoru i na ispitivanju u STP pitali da li su tvornički ugrađeni. Rekao da imaju na slikama iz prošlih TP. Onda mi je objasnio da samogradnja ne prolazi bez naknadnog atesta! A to što je pomoć po noći i osvjetljava priklučke nema veze....papir je važan!
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,652
Onda ću im reći da ni trokut nije tvornički ugrađen i odlazim neregistriran.... Konji
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,875
Možda sam pisao o trokutu!
Bilo je: "Pa j.. ga, dogovorite se! Jedan me jebe do podne onak, a vi poslije podne ovak"!
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Ovisi o tehničkom, meni je ove godine slikao ispod led bara, da se on ne smije vidjeti. Tako da očito ima veze. Kod nas ni bez retrovizora ne puštaju.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma to je najgore kaj niš nije definirano zakonom, kak su meni rekli za kola kad sam pital, ak je drvena sfora onda netreba bit nikakvi svetla ni niš, al ak je železna onda kola moraju bit registrirana.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,875
Dvaput je dvaput!
Evo odgovora CVH o registarskim ploćicama na traktoru:
registarska pločica na traktoru mora biti postavljena na mjesto koje je predvidio proizvođač, a isto tako i osvjetljena ukoliko je to predviđeno. U slučaju kada proizvođač nije predvidio mjesto postavljanja registarske pločice, ona se može postaviti na prednji ili stražnji dio traktora, ali ne smije biti tako postavljena da utječe na funkcionalnost ugrađenih uređaja i dijelova na traktoru (npr. ne smije zaklanjati prednji hladnjak) te mora biti vidljiva tako da niti jedan uređaj ne zaklanja pogled na nju.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
Stanica za TP kolko hoćeš negdje buš sigurno prošel ;):cool:. Dok nemaš konkurencije traži se dlaka u jajetu no čim se pojavi neko priča se mjenja.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas se malo i radiona još oblačila u knauf, teško je kad se nema cajta, prek tjedna se dela, onda kad se dojde doma si umoran i to je tak, cajta samo malo u nedjelju.


























@damirko ipak sam uzel onu masu za gletat, i dužan sam ti pijaču kad se vidimo, milina je za delat snjom.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh