• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
I dalje ne vidim slike ali znam kak taj motor izgleda iznutra.
Žal mi je jedino kaj klipana ne vidim fa vidim kakvu je havariju doživel.

A ti samo radi, još si mlad, a ja lepo idem u krpe da se odmorim za sutrašnje napore.
Kad ostariš i ti buš shvatil da je noč za neka druga šarafanja ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Meni nekad brzo jutro svane i kad spim, a po noči sam se nadelal i uvek sam više posla po noči napravil nego po danu.
U peči pucketa, na radiu mjuza koja meni paše i lagano sastavljaš motor koji si ujutro opral i sam se čudiš kak posel brzo napreduje, a nema telefona da ti zvoni, iznenadnih gostiji.... meni nema ljepšeg.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas mojoj mrcini dojde cura da ju zaskoči, a ja da si nekaj zaslužim al od toga niš, mrcina danas ne izlazi iz kuće i baš ga briga kaj mu došla cura na parenje.
On odmara i baš mu super.

 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Znao sam čovjeka koji je predložil u Tomosu izradu rame od "U" profila. Umro u bolnici u USA!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Dovoljno je kaj su na ovim novijima prešli na cjevastu ramu.... od toga ja imam doma ogradu napravljenu.

Nema do četvorke i njene rame, ako Bog da zdravlja ovu zimu bu opet jedan vračen iz umrlih i to bu četvorka ovaj put.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh