• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Kolega Kupljenec, ti imas jako volje za poljoprivredu, mogel bi hraniti dva tri pajceka za sebe, onda bi videl kaj je prava domaca sunka.
Inace ja bas ne volim sunku, ali zato mi je slanina mila majka.
Bratic i ja ju puno znamo popeci na sibi dok idemo u sumu.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Je prijatelj, imam volju al nemam vremena, kad delaš u poduzeću po 8-10 vur neznam kak bi i pajceke stignul imat, nekad smo imali doma, po 3komada,do prije par let. Sad više niš. I ja špek tak pečem isto, daj koju sliku deni zi šume 😉
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Ova prva slika je moja vlastita suma agacije, to smo jedan dio porusili mint, znaci sve.
A ova druga slika, to je uzeta linija i tu se izradivala vrhovina, i radili smo proredu, tj rusili smo kaj je lugar pobiljezil.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ne nema ih danas, tj parkirani su jako daleko, milsim da 16 tog opet imaju brzinac.
Piše ovak.

Na području Općine Bistra 12. travnja, te od 16. do 19. travnja održat će se TEST/probne vožnje uoči početka natjecanja i to na dionici Sljemenske ulice od Kamenoloma u Gornjoj Bistri do rotora kod Jezera.


Sljemenska ulica bit će navedene dane zatvorena za sav promet i pješake sa svim prilaznim putovima od križanja s Gorskom ulicom do rotora kod Jezera.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,552
Prethodna dva dana palo dosta kiše, pa je trebalo očistiti kanal od nakupljenoga lišća. I gle čuda što sam našao u kanalu ispod lišća? IMG_20210413_135614[1].jpg
Izgleda kao neki mali NLO?
Opremljen je sa dvije kamere, jedna fiksna i druga mobilna. Prije nekih cca desetak dana čulo se neko zujanje u blizini, neindeficirani letači. Sad kad se je prizemljio u mojoj blizini, vidim što to je?
Ima na sebi nekakvu kraticu, što bi to moglo značiti ? :rolleyes:
IMG_20210413_140700[1].jpg
 

Kiki96

Član
Tu od
6 Stu 2020
Poruka
76
Kolega Kupljenec bez ljutnje, al nemoj pisati ono u kaj se baš ne razmeš ;)
Hyundai je testiral prije skoro 2 tjedan u Vrbovskom, Toyota prošli tjedan u Loboru, blizu Trakošćana i u nedjelju i jučer su Ogier i Katsuta bili u Vrbovskom. To su bili WRC auti, tvorničke momčadi, trebali su testovi biti privatni, al kak to kod nas ide procurile su lokacije van i bila je hrpa ljudi po stazama, dijelili se autogrami,slike, oštećene felge, branici itd...
Tak da ti videi nisu iz Bistre od jučer gdje je testiral samo jedan vozač, Rus Gryazin s VW Polo R5(kategorija ispod WRC), i istina došo je jedan gospon u traktoru i bil je hud, da bude on zval policiju jer nemre u šumu, da kakve su to gluposti itd (nije se baš lijepo poneso, HR narod, kaj drugo reću...). Dal je to bil tvoj sused ili ne, ne znam, al nije ni bitno i neću nikakve detalje iznositi..
A kaj se tiče da se nikam nije moglo, uopće nije nil problem bit oko boksa, čak popričati s ljudima, moglo se i po stazi do neke pozicije( iako je bilo zabranjeno ),snimatelji su uredno išli gore, inače tvoj sused iz Bistre s dronom i kamerama( njegovi tata i stric su godinama vozili, zadnje su s Ladom čuda delali i jurili)..
Moglo se i odmah pored kroz šumu malo noge protegnuti do nekog zavoja, uglavnom bilo je lijepo za vidjeti i to bu prava stvar za sve ljubitelje oktana kad počne :)
A još jedan test bude u Bistri, sad ovaj vikend od petka do ponedjeljka, spominju se neka imena, al se još točno ne zna ko dolazi..
Imam dosta slika i videa, budem probal neke uploadati, ima i na yt od drugih..Malo sam prešo široko s temom, al dosta sam u tom sportu, čak sam i nastupil na jednom rallyu, a pratim od kad znam za sebe i u kontaktu sam stalno s ekipom kaj žive taj sport i teče im benzin umjesto krvi...Ak nekoga kaj zanima slobodno pita, odgovoril budem kolko znam..
Slika i videa je pun fejs, isto i na youtubeu napisite toyota, hyundai croatia test i ima hrpa videa pa koga zanima lako vidi..
U planu mi je nabavka nekog auta, al sam odgodil zbog korone jer je prošla sezona bila srezana, a i ove se već počele otkazivati utrke pa nema baš smisla da stoji..
box.jpg rotor.jpg


Jedna s mojeg nastupa :D IMG-20191124-WA0025.jpg
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kolega Kupljenec bez ljutnje, al nemoj pisati ono u kaj se baš ne razmeš
Tak da ti videi nisu iz Bistre od jučer gdje je testiral samo jedan vozač, Rus Gryazin s VW Polo R5(kategorija ispod WRC), i istina došo je jedan gospon u traktoru i bil je hud, da bude on zval policiju jer nemre u šumu, da kakve su to gluposti itd (nije se baš lijepo poneso, HR narod, kaj drugo reću...). Dal je to bil tvoj sused ili ne, ne znam, al nije ni bitno i neću nikakve detalje iznositi..
Ko je rekel da je to kaj sam ja stavil iz Bistre? Ja sam napisal da je danas tak bilo. A ne da je iz Bistre. 😉I ja nisam iz Bistre i nisu to moji susedi, al ih čujem kak jure po bregu. Puno ljudi nije moglo u šumu kaj se toga tiče, ja sam svoju rešil🤭
zadnje su s Ladom čuda delali i jurili)..
Znam sve, još ladu voze.

Svaka ti čast na tome kaj si napisal, ja isto poznam pol delegacije sa relija, santa domenicu kompletnu ekipu, Lončarića,
Šebalja, Pulića, sa njima sam svaki dan u kontaktu, al ja to ne pratim ko ti, daj neke pile najdi i deni onda da slinimo.
 

Kiki96

Član
Tu od
6 Stu 2020
Poruka
76
Cijelo vrijeme se raspravlja o Bistri i onda videi kak je to danas bilo pa me to nekak odmah veže na Bistru haha, ali dobro nije ni bitno, bitno da se vozi i uziva :)
Nisi iz Bistre, a gore si Muhi napisal da se to vozi u tvojem selu :ROFLMAO: 🤷‍♂️
Lada godinama stoji u garaži, ak mislimo na istu, 2013 su zadnje vozili u konkurenciji, a jos su poslije 2016 ili 2017 s ladom taxirali goste na Santa Domenici...

Svaka čast tebi ak si sa svima njima u poznanstvu i kontaktu, ja nisam došel tak daleko još do velikih dečki haha
Budem postavil s mobitela malo kasnije..
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Žena mi je iz Bistre 🤭
Znam ih vremena nekih koja su bila puno ljepša nego danas, kad su se ljudi družili na kavama a ne ko danas on line😉
Mislimo na iste kaj imaju Ladu😂sad se voze po okolnim tranikima🍺👌👌
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Jedna s mojeg nastupa :D
IMG-20191124-WA0025.jpg
To je sa domenice predlanjska?
Onda je bila magluština
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh